Hírek - Szép eredmények születtek az Országos Birkózó Magyar Bajnokságon

Szép eredmények születtek az Országos Birkózó Magyar Bajnokságon

2024.06.04, 11:06

2024. 06.02-án rendezték meg Szigetváron az U11 és U13 az országos Magyar Bajnokságot.

Itt is mint minden versenyen mérlegeléssel kezdődött a délelőtt, majd csapatonként bevonultak, ezután pedig esküt tettek a  birkózók.

Iskolánkat 5 tanuló képviselte.

Zákány Nóra (6.b) osztályunk tanulónk,  csak úgy mint tavaly az U11 korosztályban idén sem tudták „megállítani”. Egész nap céltudatosan, magabiztosan birkózott így a nap végére U13 korosztály Magyar Bajnoki címét is magáénak tudhatja.

Derzsi Jázmin (5.a) megcsillogtatta tehetségét, hihetetlen hajlékonyságát és  akarat erejét. Így a nap végén a dobogó második fokára állhatott fel, ezüstérmes lett.

A 6.a lányaink is nagyon szépen küzdöttek és birkóztak a rendkívül sűrű mezőnyben.

Góz Viki VII. hely

Lakatos Lia V.hely

Tütös Alexandra V. helyen végeztek.

Egész nap szépen küzdöttek a lányok, ezzel dicsőséget szereztek önmaguknak, iskolájuknak, és csapatuknak is.

Szívből gratulálunk tanítványaiknak és edzőjüknek!