Hol terem a kutyafája? NTP-INNOV-22-0133

Márciusi szimatolások

Beszámoló - az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő és a Nemzeti Tehetség Program által támogatott - Hol terem a kutyafája c., NTP-INNOV-22-0133 azonosító számú szakkörünk márciusi munkájáról.

18. Bőrözés a Bihari Népművészeti Egyesület segítségével

Szabtunk, lyukasztottunk, fűztünk. Csodás karkötők/nyakörvek születtek!

19. „V-AURA”!!!!! – Érzékenyítő foglalkozás segítő kutyákkal

Vendégünk volt az AURA Segítő Kutya Alapítvány. Nem is gondoltuk, hogy ennyi mindenben tud segíteni a beteg, fogyatékkal élő embereken egy jól képzett segítő kutya! Felkapcsolja a villanyt, felveszi a földre pottyant tárgyakat, - még a vékony bankkártyát is! - órákkal előbb jelzi a betegségrohamot, kinyitja az ajtót, jelzi a telefoncsörgést, ha kell, mozgásra ösztönöz, jelenlétével megnyugtat. Bennünket is elvarázsoltak! Bemutatójukat szájtátva figyelték a 2-3. évfolyamos diákok valamennyien!

20. Dr. Doolittle

Ellátogattunk Dr. Révész Andrea állatorvos rendelőjébe. Megfigyelhettük a rendelő berendezését, speciális felszerelését. Tanúja lehettünk egy igazi vizsgálatnak, vérvételnek! Még a mikroszkópba is bekukucskálhattunk! Nagyon érdekes volt!

Most is jól szórakoztunk.

Folyt. köv. áprilisban.

Ja, és kutyapacsi:

Emese néni és Ildi néni

#tökjóaziskola#

Facebook: Nemzeti Tehetség Program - 1823 (https://www.facebook.com/nemzetitehetsegprogram.1823 )

#nemzetitehetségprogram #mindentehetségszámít#