Munkatársaink

MUNKATÁRSAINK 2021-2022

Kurtán Mónika                       igazgató                                                biológia tehetséggondozás

Herczegh Barna                     igazgatóhelyettes                               történelem tanár

Váradiné Béres Beatrix         igazgatóhelyettes                               tanító, gyakornok mentora

 

1.

Árgyelán László

teniszórák vezetése

 

 

2.

Balogh István

tanár: informatika, etika

KT-tag, informatika és robotika szakkör vezető, tanulószoba vezető

3.

Bereckiné Szabó Veronika

tanító

 

Boldogságóra programfelelős

4.

Brandtnerné Varró Andrea

 

tanító

osztályfőnök

5.

Cseke Szilvia

 

tanár: magyar irodalom és nyelvtan

 

osztályfőnök, Út a középiskolába projektben mentor

6.

Farkas Csabáné

 

tanár: matematika, rajz, etika

 

7.

Frank Róbertné

 

tanár: angol

 

8.

Gere Kata (gyakornok)

tanító, angol műveltség területtel

angol szakkör vezető

9.

Gyulai Andrea

 

tanár: matematika - fizika

osztályfőnök

10.

Hálóné Pozsár Erika

 

tanár: német, etika

osztályfőnök, német szakkör vezető, tanulószoba vezető, Út a középiskolába projektben mentor

11.

Herczeghné Balázs Gyöngyi

tanár: német, testnevelés

testnevelés munkaközösség-vezető, DÖK-mentor, DSK vezető

12.

Kiss Tamás

 

tanár: magyar

osztályfőnök

13.

Kissné Varga Katalin

tanító

DSK vezető, KT-elnök, Kézilabda az iskolában program felelőse

14.

Kocsisné Jován Ildikó

 

tanító

osztályfőnök

15.

Dr. Körtvélyesiné Bokross Eszter

tanár: magyar-történelem

osztályfőnök, történelem szakkör vezető

16.

Kulcsár Istvánné

angol tanár

 

osztályfőnök, angol szakkör-vezető, gyakornok mentora

17.

Dr. Lingvayné Bánszki Andrea

tanító, testnevelés spec. kollégium

osztályfőnök, DSK vezető

18.

Magyar Emese

tanító, ének spec. kollégium

osztályfőnök, alsós munka-közösség vezető

19.

Nagyné Józsa Zita

tanító

fejlesztő, gyermekvédelmi felelős

 

20.

Nagyné Tóth Julianna

 

tanító

osztályfőnök

21.

Némethné Kiss Marietta

tanító, tanár: ének-zene

osztályfőnök

 

22.

Puskárné Sós Gabriella

tanító

 

 

23.

Serra-Páka Szilvia

biológia-kémia tanár

 

természettudományos szakkör vezető,

24.

Strazsanecz János

 

tanár: informatika, technika

osztályfőnök

25.

Szakáll Ferencné

 

tanár: matematika, fizika

 

felsős munkaközösség vezető

26.

Szilágyi Baranyai Edit

 

tanító

osztályfőnök

27.

Tornyi László

tanár: földrajz, testnevelés

DSK vezető

 

28.

Tóth Erzsébet

 

tanító

osztályfőnök, mérési rendszergazda

29.

Vargáné Hari Krisztina

tanító, fejlesztő pedagógus

iskolai alapítvány kuratóriumi tagja, Boldogságóra programfelelős

30.

Varga Mátyás

tanár: hon- és népismeret

 

31.

Vereczki Viktória gyakornok

angol-német tanár

angol szakkör vezető

 

A PEDAGÓGIAI MUNKÁT SEGÍTŐ DOLGOZÓK

1. Körtvélyesi Henrietta

 

iskolatitkár

2. Timkóné Kovács Zita

 

adminisztrátor

3. Pataki Mária

 

adminisztrátor

4. Noveczki Szabina

 

adminisztrátor

5. Kiss Ilona

 

könyvtáros

6. Veress Mónika

7. Müllerné Schmidt Andrea

 

pedagógiai asszisztens

pedagógiai asszisztens

8. Tódor Tamás

 

informatikai rendszergazda

9. Balogh Katalin

10. Dér Istvánné

 

takarítónő

takarítónő

11. Kun Lajosné

 

takarítónő

12. Budár Csilla

 

takarítónő

13. Dienes Béla

 

karbantartó