Tanulóink

1.a osztály

 

Tanítók: Kocsisné Jován Ildikó (osztályfőnök) és Nagyné Józsa Zita

 

Név

Adamcsik Boglárka

Antós Imre Bálint

Balázs Roland

Balogh Botond Zoltán

Barabás Dóra

Bödő Zsombor

Csontos Zsófia Tünde

Daróczi Attila

Kmecz Enikő

Kobra Balázs

Körtvélyesi Ádám

László István

Megyaszai Máté

Nagy Gergő

Nagy Máté Gyula

Nagy Noel Csaba

Nagy-Dózsa Mátyás

Németh Boglárka Nóra

Papp Zsombor

Plestyák Panna Zselyke

Pusztai Réka

Simon Petra

Sólyom Anett

Szilágyi Blanka

Varga Sára

Végh Balázs

 

1.b osztály

 

Tanítók: Szilágyi-Baranyai Edit (osztályfőnök) és Vargáné Hari Krisztina

 

Név

Antal Alexandra

Bartusz Roland

Beke Zoé Vanda

Berecki Hédi

Bíró Gergő

Demeter Dóra

Derzsi Panna

Fábián Abigél

Fekete Kevin

Juhász Maja Fanni

Kerezsi Lilla

Körtvélyesi Bálint

Lakatos Marcell

László-Márki Károly

Megyeri Orsolya

Mester Csaba

Mező Richárd János

Mile Olívia

Mullor Palomo Eric

Oláh Csaba Krisztián

Rácz Péter

Sajó Imre

Szatmári Balázs

Veres Nándor

 

2.a osztály

 

Tanítók: Nagyné Tóth Julianna (osztályfőnök) és Kissné Varga Katalin

 

Név

Albucz Ákos Tamás

Balogh Donát

Békési László

Csatári Aliz

Csősz Kamilla Petra

Fényi Nimród Miklós

Frank Rebeka

Gál Tamás

Gombos Lia Gréta

Gut Gellért Vilmos

Hermann Hédi

Kari Lilla

Kogyilla Kornél

Kovács Máté

László-Márki Tamás

Lévai Boglárka

Mező Imre Mátyás

Micskei Hajnalka

Micskei Lívia

Munkácsy Zalán

Nagy Lajos

Nagy Valentina Gyöngyi

Ökrösi Donát

Pálfi Dóra

Sifter Benett

Szabó Gergő

Zsiga Zoárd

 

2.b osztály

 

Tanítók: Brandtnerné Varró Andrea (osztályfőnök) és Puskárné Sós Gabriella

 

Név

Abdul Gafor Roaid Faris  

Aranyi Ádám

Balázsi Mátyás

Balogh Bendegúz

Barizs Bettina

Bartusz Dávid István

Boka Péter

Buckó Hanna

Daróczi Máté

Daróczi Patrícia

Derzsi Hunor

Dorogi Patrícia Bettina

Józsa Ákos

Kállai Sándor

Komádi Noémi

Kovács Miklós

László Nóra

Mácsi Dominik

Mező Nóra Leila

Mező Viktória

Nagy Zsombor

Pap Lilla

Rajna Zétény

Szabó Sándor

Szilágyi Blanka

Szilágyi Botond

 

3.a osztály

 

Tanítók: Némethné Kiss Marietta (osztályfőnök), Váradiné Béres Beatrix, Borsos Borbála

 

Név

Balogh Boldizsár

Bíró Marcell

Demeter Nikoletta

Demény Zsófia

Derzsi Jázmin

Erdélyi Luca

Fábián Annabella

Füle Csenge

Hajdú Levente Béla

Hajnal Réka

Halics Hanna

Hermann Nándor

Iliszi Bianka

Juhász Hédi Liliána

Mansour Katrina

Megyeri Nándor

Mező Natália Jázmin

Nagy Benett

Nagy Gergely Dávid

Nagy Zorán

Patyán Balázs

Szatmári Angelika Kinga

Szilágyi Léna

Szőke Tamara

Szőke Tamás Zsigmond

Técsi Anna Kamilla

Vida Lara

Zákány Bella

             

3.b osztály

 

Tanítók: Tóth Erzsébet (osztályfőnök) és Bereckiné Szabó Veronika

 

Név

Balázsi Lotti

Balog Leila Boglárka

Barabás Réka

Csontos Liza Alexa

Daróczi Emma

Farkas Andrea

Frank Lídia

Horváth Szabolcs

Jenei Bendegúz

Kádár Vivien

Kobra Tamás

Kofrán Béla

Koszorús Balázs

Körtvélyesi Viktor

László Nóra

Lugosi Teleki Sámuel

Mező Attila Krisztofer

Mező Emese

Nagy Ádám András

Nagy Dóra

Szakállas Zsófia

Szilágyi Ádám

Szilágyi Lajos

Tollas Izabella Anita

Tollas Róbert Balázs

Vadász Sándor

Varga Boglárka

 

4.a osztály

 

Tanítók: Magyar Emese (osztályfőnök) és Nagy Ilona Éva

 

Név

Barczi Larissza

Bödő Sándor

Buckó Szabolcs Imre

Csávás Dávid

Csávás Milán

Frank Naomi

Gáti Janka

Góz Viktória

Jónás Döníz

Józsa Kristóf

Kindris Viktor

Lakatos Lia

László Dóra

Megyaszai Antal

Mező Flórián Tibor

Nagy-Dózsa Délia

Nyujtó Rebeka Fanni

Polgár István

Sólyom Ádám

Szilágyi Gergő

Tóth Luca

Török Bence

Törös Eliza Bernadett

Tütős Krisztina Alexandra

Vadász László Krisztofer

 

4.b osztály

 

Tanítók: Dr. Lingvayné Bánszki Andrea (osztályfőnök) és Gere Kata

 

Név

Aranyi Liliána

Balázs Natasa

Bartha Hanna

Bartha Kata

Berecz Milán

Bíró Anna

Bundik Ádám

Erdei Dominika

Gut Benedek Vidor

Kapás Bálint

Kazai Fanni

Kogyilla Roland

Kolcsár Botond

Mezei Denisz

Mező Emánuel

Pákozdi László

Pinczés Emese

Pinczés Eszter

Révész Ákos

Simon Laura

Szántó Szilárd Ferenc

Szász Balázs

Timkó Benett

Tóth Zoltán Áron

Varga Lili

Vitális Péter

Zákány Nóra

 

                                                                   5.a osztály

 

Osztályfőnök: Dr. Körtvélyesiné Bokross Eszter

 

Név

Aranyi Bence

Balázsi Zalán

Csikortás Roland Krisztofer

Domokos Délia

Drimba Kitti

Frank Hanna

Horváth Norbert Milán

Incze Ágnes Anna

Jenei Zsófi

Kovács Nóra

Kovács Szonja

Mező Armando Olivér

Müller Bálint

Nagy Zsombor László

Németh János

Plestyák Ádám

Polgár Viktória Gizella

Rácz Kinga

Stettner Martin

Szabó Albert Sándor

Szőllősi Loretta

Tóth Zétény

Vincze Hanna

 

5.b osztály

 

Osztályfőnök: Serra-Páka Szilvia

 

Név

Balogh Barna

Beke Izabel

Béres Laura

Csősz Zoltán

Erdős Ákos

Gál Bodza

Glonczi Lejla

Iliszi Dorina

Incze Gergő

Kerezsi Fanni

Lakatos Liliána Napsugár

Laska Béla

Nagy Anett

Nagy Emese

Nagy Lili

Nagy Noel Alexander

Pallag Dominik Barna

Pallag Luca Nóra

Papp Dzsesszika

Patyán Dóra

Puskár Zsombor

Rácz Barbara Klaudia

Rácz Diána

Sass Edit Dóra

Szabó Sára

Szatmári Ádám

Zsiga Zétény

 

6.a osztály

 

Osztályfőnök: Kulcsár Istvánné

 

Név

Briczky Balázs Zsolt

Csábri Zita Orsolya

Cséki Emma

Daróczi Zoltán

Dienes Ádám

Domokos Zalán

Ékes Johanna

Fehér Tamás

Frank Debóra

Fülöp Judit

Gulyás Emma

Gulyás Szabolcs

Kisikán Regina

Kiss Ádám

Kocsis Lóránt László

Kovács György

Kövesdi Áron

Megyeri Zita

Miklovics Léna

Mózsik Boglárka Lilla

Nagy Boglárka

Nagy Csenge

Nagy Edina Gabriella

Pataki-Farkas Hunor

Rácz Lilla Dorina

Técsi Ádám

Tóth Liza

Varga Lia

Veres Áron

Zsugovits Miklós

 

 

 

6.b osztály

 

Osztályfőnök: Gyulai Andrea

 

Név

Ajtai Milán István

Balogh Tamás

Balogh Zoltán

Csarkó Csenge

Erdei Bence Péter

Galgóczi Ivett Hanna

Góz Dániel

Habán Szaniszló Adolf

Hadobás Anna Luca

Herczeg Bálint

Hetey Máté

Hoszpodár Péter Hunor

Kobra Richárd Péter

Kovács Boglárka

László Noémi

Lugosi Teleki Boldizsár

Molnár Tünde

Mullor Palomo Henar

Nagy Bence

Nagy Maja Hanna

Nagy Zsófia

Németh Bálint

Nyujtó László Bence

Pálfi Anna Mária

Puskás Barnabás

Sámi Levente Márk

Szilágyi Botond

Szűcs Lilien

Vadász Larissza Amanda

Veres Ádám

 

7.a osztály

 

Osztályfőnök: Kiss Tamás

 

Név

Balázsi Boldizsár

Balogh Anna

Balogh Zsuzsa

Barta Anita Réka

Békési Vanda Vivien

Bócsó Blanka Lora

Fábián Sára

Glonczi Renátó

Kirika Ádám

Lakatos Dániel 

Lakatos Léna

Matolcsi Bence Szabolcs

Mező Armandó Rafael

Molnár Attila

Nádasdi András Attila

Nagy Botond

Nagy Martin

Orosz Zalán

Sass Petra Hanna

Száli Szófia Loretta

Szatmári Tamás

Tütős Andrea Stefánia

Vágner Ágota

Veres Milán

 

7.b osztály

 

Osztályfőnök: Strazsanecz János

 

Név

Boldizsár Medárd

Borbély József

Domokos Anna

Fülöp Gergő

Gál Norbert

Juhász Tamás Gyula

Káplár Viktor Adrián

Képes Hanna

Kindris Győző

Machán Míra Réka

Mezei Miranda Letícia

Mező Dániel

Nemes Mirtill Barbara

Papp Johanna

Pethő Dorina Mirella

Puj Krisztián

Somogyi Borbála

Somogyi Mihály Tamás

Szatmári Csenge

Szilágyi Dóra

Szilágyi Jázmin

Varga Renátó

      

8.a osztály

 

Osztályfőnök: Cseke Szilvia

 

 

Név

Bácsa Sándor László

Balogh Alexandra

Balogh Cintia

Balogh Petra Adrienn

Brandtner János Bence

Dajka Donát

Frank Eszter

Galló Balázs

Groza Zsófia

Horváth Hanna

Jován Lili Anna

Karácson Kinga

Kártik Emma

Kovács Petra

Lisztes Adrienn

Lisztes Fanni

Lőkös Lilla

Mező Andor Emánuel

Mező Szabolcs

Nagy Eszter

Nagy Gréta Anna

Szabó Eszter Dóra

Szántó-Nonn Martin

Szathmári Gábor

Szilágyi Laura

Varga Gábor Nándor

Varga Lili Hédi

 

8.b osztály

 

Osztályfőnök: Hálóné Pozsár Erika

 

Név

Adamcsik Vera Zita

Baczai Panna

Balog Aliz Boglár

Bokor Jázmin Tünde

Briczky Gábor Máté

Buczi Bianka Edit

Dienes Béla

Eke-Rigó Fanni

Kapás Bence

Kathi Eszter

Kazai Réka

Korcsmáros Boglárka

Mező Gáspár

Mező Márk

Mózsik Károly Bence

Nagy Dóra

Patai Fruzsina

Pintye Levente

Szabó Jázmin Réka

Szabó Melissza Margaréta

Szász Kristóf Bendegúz

Szilágyi Márton

Szőke Roland

Szűcs László

Torge Gergő Dániel

Tóth Zsombor

Varga Norbert

Vitális Anikó Janka

Vitális Ibolya