Hírek - XXIII. Testvérvárosok Kupa Miskolc és XXI. Országos Rövidpályás Vidék BajnokságXXIII. Testvérvárosok Kupa Miskolc és XXI. Országos Rövidpályás Vidék Bajnokság

vissza...

2017.12.18, 07:37

Iskolánk versenyúszói a decembert igen mozgalmasan kezdték, hiszen két úszóversenyen is részt vettek, ahol hatalmas sikereket arattak. Négy tanulónk Miskolcon, a Kemény Dénes Városi Sportuszodában szerepelt remekül.

Nagy Csenge 2. a        1 ezüstérem, 3 bronzérem

Nagy Ádám 6. a          1 bronzérem

Gulyás Krisztián 6. b  1 bronzérem

Gáti Panna 7. a           1 bronzérem

Bohács Alexadra 6. b osztályos tanulónk pedig december 1-3-ig Hódmezõvásárhelyen versenyzett a Gyarmati Dezsõ Sportuszodában, ahol a korcsoportos bajnokságon, saját korosztályában fantasztikus teljesítményt nyújtva, remek egyéni csúcsokkal büszkélkedhetett. 

HATALMAS GRATULÁCIÓ, TOVÁBBI SOK SIKERT KÍVÁNUNK!