Hírek - Világbajnoki ezüstérmesek lettek a piruettes lányok Horvátországban!Világbajnoki ezüstérmesek lettek a piruettes lányok Horvátországban!

vissza...

2018.05.28, 12:46

2018. május 23. és 27. között rendezték meg az IDF tánc világbajnokságát a horvátországi Pulán, ahol a Piruett is képviseltette magát, több mint 10 koreográfiával.

Iskolánk két tanulója is részt vett a versenyen, Lakatos Tamara 7.a és Papp Panna 5.b osztályos tanuló, akik "Légycsapó" koreográfiával kiscsoportban és a "Szent korona gyémántjai” koreográfiával formációban második - második helyet szerezték meg. Ezzel többszörös világbajnoki ezüstérmesek lettek.

A verseny óriási élmény és kihívás volt, hiszen a világ legjobbjaival mérhették össze magukat. És nem csak a verseny volt felejthetetlen élmény, hanem az összes ott töltött nap is: fürdés a tengerben, városnézés Pulán és Medulinon, a sok-sok séta, nevetés, játék. Életre szóló élményekkel gazdagodtak a lányok! Szívből gratulálunk nekik!