Hírek - Varga Lili Magyar Bajnok

Varga Lili Magyar Bajnok

2019.04.15, 06:17

„Ha meg tudtad álmodni, meg is tudod tenni!” /Walt Disney/

2019. április 13-án Dunakeszin rendezték meg a 2019. évi diák és serdülő országos bajnokságot, melyen összesen 153 birkózó próbált szerencsét. Iskolánkból két tanuló versenyzett ezen az országos versenyen, Bartha Anita Réka 4.a és Varga Lili 5.a osztályos tanulók.

Réka a IV. helyen végzett, Lili pedig megszerezte a Magyar Bajnoki címet.

A siker nem a véletlen műve. Kemény munka, kitartás, tanulás áldozat kell hozzá, de legfontosabb tényezője az, szeresd, amit csinálsz.

Lilinél ezen tényezők egyike sem hiányzott. Céltudatosan, heti 5 edzéssel küzdött az álmaiért.

A Bajnoki cím mellé azt a lehetőséget is megkapta, hogy már a tavaszi szünetet a Magyar válogatott edzőtáborában tölti Kiskunfélegyházán.

Mindkét tanulónk eredménye hozzájárult ahhoz, hogy a Báránd KSE csapata az országos ranglista II. helyén végezte.

Nektek és edzőiteknek is gratulálunk!