Hírek - VARGA LILI FELVÉTELT NYERT A BUDAPESTI KOZMA ISTVÁN BIRKÓZÓ AKADÉMIÁRAVARGA LILI FELVÉTELT NYERT A BUDAPESTI KOZMA ISTVÁN BIRKÓZÓ AKADÉMIÁRA

vissza...

2021.12.11, 11:53

Iskolánk 8. osztályos tanulója, Varga Lili 2021.december 4-én a Kozma István Birkózó Akadémia Teljes Akadémiai Programjának felmérésén vett részt Budapesten. A 10 órakor kezdődő program 4 részből állt: pszichológiai és szociáldemográfiai felmérés, inbody-felmérés, ahol a sportolók testösszetételét analizálták, ezután pedig fizikai és technikai felmérés következett. Számos sportoló vett részt a toborzón, akik már eddig is kiemelkedő eredményeket értek el. Az akadémia szakmai vezetősége a héten döntött arról, kik azok a birkózópalánták, akik a 2022/23-as évre felvételt nyertek. Lili kiváló eredményével felvételt nyert! Neki és edzőjének is gratulálunk!