Hírek - Ünnepi elõadás az Iskolakóstolgató foglalkozásonÜnnepi elõadás az Iskolakóstolgató foglalkozáson

vissza...

2017.12.14, 10:30

A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI Iskolakóstolgató foglalkozás tart minden héten szerdán 16:00-17:00-ig. A 2017. december 13-i foglakozáson intézményünk 1-4. osztályos tanulói az Adventi-karácsonyi ünnepkörhöz kapcsolódó – Melyiket a kilenc közül? címû – elõadással kedveskedtek a leendõ iskolásoknak.

Az elõadás szereplõi 1-4. osztályos tanulók: Balogh Barna, Nagy Noel, Gál Bodza, Sass Dóra, Patyán Dóra, Nagy Emese, Incze Gergõ, Brandtner Bence, Szatmári Gábor, Balogh Zsuzsa, Balogh Anna, Habán Vivien, Puj Krisztian, Habán Szaniszló

Felkészítõ pedagógus: Brandtnerné Varró Andrea

Bízunk benne, hogy örömet szerezhettünk az iskolánkat meglátogató ovisoknak és szüleiknek.