Hírek - Tavaszi szünidei ingyenes étkezés lehetősége diákoknakTavaszi szünidei ingyenes étkezés lehetősége diákoknak

vissza...

2018.02.24, 11:31

Berettyóújfalu Város Önkormányzata a tavaszi szünetben a két munkanapon, 2018. március 29-én és 2018. április 3-án biztosítja, szülői igénybejelentés alapján a hátrányos és a halmozottan hátrányos helyzetű gyermekek, illetve a rendszeres gyermekvédelmi kedvezményben részesülők részére az ingyenes szünidei étkezést. A lehetőségről az érintettek levélben kaptak tájékoztatást. A kedves szülőknek a levélhez mellékelt Nyilatkozatot a gyermekek létszámának megfelelő számban 2018. március 1-jéig a KÖSZI-nél kell leadni. 

Az ebéd, az igénybejelentésben megjelölt  konyháról, Berettyóújfaluban a Rákóczi u. 1. szám, vagy a berettyószentmártoni városrészben a Puskin u. 106. szám alatti konyháról, saját ételhordóban, munkanapokon 11 és 13 óra között szállítható el.

Tisztelettel: Ulicsné Erdős Erzsébet intézményvezető (KÖSZI)