Hírek - Szerezzünk örömet az ünnepek közeledtével másoknak isSzerezzünk örömet az ünnepek közeledtével másoknak is

vissza...

2017.12.13, 14:07

A Fényes-Ház Gondozó Szolgálat ebben az évben is a Berettyóújfalui József Attila Általános Iskolát kérte fel, hogy egy kis mûsorral örömet szerezzen az idõsebb embereknek is a Mikulás ünnepség alkalmával. Intézményünk szívesen elõ is adta kis elõadását, melynek címe a Melyiket a kilenc közül? Az elõadás végeztével a gyerekek együtt várták és dallal köszöntötték a Télapó érkezését.

A kis elõadás szereplõi 1-4. osztályos tanulók: Balogh Barna, Nagy Noel, Gál Bodza, Sass Dóra, Patyán Dóra, Nagy Emese, Incze Gergõ, Brandtner Bence, Szatmári Gábor, Balogh Zsuzsa, Balogh Anna, Habán Vivien, Puj Krisztian, Habán Szaniszló

Felkészítõ pedagógus: Brandtnerné Varró Andrea

Bízunk benne, hogy a következõkben is örömet szerezhetünk az idõsebb embereknek.

Szeretettel gratulálunk kis mûsorukhoz!