Hírek - SZÉPEN SZEREPELTEK DIÁKJAINK A VÁROSI ÚSZÓ DIÁKOLIMPIÁN

Hírek - SZÉPEN SZEREPELTEK DIÁKJAINK A VÁROSI ÚSZÓ DIÁKOLIMPIÁN



SZÉPEN SZEREPELTEK DIÁKJAINK A VÁROSI ÚSZÓ DIÁKOLIMPIÁN

vissza...

2017.12.11, 12:50

Összesített eredmények:

Alsó: Arany: 9 egyéni és 8 váltó, ezüst: 5 egyéni és 4 váltó, bronz: 9 egyéni és 21 oklevél.

Felsõ: arany: 17 egyéni, 16 váltó, ezüst: 10 egyéni, bronz: 5 egyéni és 13 oklevél.

A részletes eredmények az alábbiakban olvashatók.


Részletes eredmények:

50 m fiú gyorsúszás – I. Korcsoport

  1. Nagy Bence
  2. Müller Bálint
  3. Nagy Zsombor László

50 m leány gyorsúszás – I. Korcsoport

  1. Nagy Csenge
  2. Megyeri Zita
  3. Rácz Kinga

50 m fiú gyorsúszás – II. Korcsoport

  1. Pap Richárd
  2. Mohácsi Gergõ
  3. Puj Richárd

50 m leány gyorsúszás – II. Korcsoport

  1. Korcsmáros Boglárka
  2. Vágner Ágota
  3. Nagy Gréta
  4. Balogh Aliz

50 m fiú hátúszás – I. Korcsoport

  1. Nagy Csenge
  2. Megyeri Rita
  3. Rácz Kinga
  4. Rácz Lilla Dorina
  5. Miklovics Léna
  6. Gulyás Emma
  7. Incze Ágnes
  8. Vincze Hanna

50 m fiú hátúszás – II. Korcsoport

  1. Pap Richárd

50 m leány hátúszás – II. Korcsoport

  1. Nagy Dóra
  2. Korcsmáros Boglárka
  3. Nagy Gréta

50 m fiú mellúszás – I. Korcsoport

  1. Nagy Bence
  2. Rácz Lilla Dorina
  3. Hoszpodár Péter Hunor

50 m leány mellúszás – I. Korcsoport

  1. Rácz Lilla Dorina
  2. Incze Ágnes
  3. Miklovics Léna
  4. Szilágyi Dóra
  5. Vincze Hanna

50 m fiú mellúszás – II. Korcsoport

  1. Mohácsi Gergõ
  2. Puj Krisztián

50 m leány mellúszás – II. Korcsoport

  1. Nagy Dóra
  2. Vágner Ágota
  3. Balogh Aliz
  4. Eke-Rigó Fanni
  5. Mezei Noémi
  6. Varga Lili
  7. Lisztes Adrien

4x50 m fiú gyorsváltó – II. Korcsoport

  1. Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola – Puj Krisztián, Briczki Gábor, Mohácsi Gergõ, Pap Richárd

4x50 m leány gyorsváltó – II. Korcsoport

  1. Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola – Nagy Dóra, Korcsmáros Boglárka, Balogh Aliz, Nagy Gréta
  2. Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola – Lisztes Adrien, Mezei Noémi, Eke-Rigó Fanni, Vágner Ágota

100 m fiú gyorsúszás – III. Korcsoport „A”

  1. Gulyás Krisztián

100 m leány gyorsúszás – III. Korcsoport „A”

  1. Gáti Panna
  2. Bohács Alexandra

100 m fiú hátúszás – III. Korcsoport „A”

  1. Gulyás Krisztián
  2. Nagy Ádám

100 m leány hátúszás – III. Korcsoport „A”

  1. Bohács Alexandra

100 m fiú mellúszás – III. Korcsoport „A”

  1. Nagy Ádám
  2. Kóti Tamás

100 m leány mellúszás – III. Korcsoport „A”

  1. Gáti Panna

100 m fiú pillangóúszás – III. Korcsoport „A”

  1. Kóti Tamás

4X50 m fiú gyorsváltó – III. Korcsoport „A”

  1. Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola – Nagy Ádám, Kóti Tamás, Gulyás Krisztián, Simon Máté

100 m fiú gyorsúszás – III. Korcsoport „B”

  1. Gut Gábor Zaránd
  2. Kovács Tamás
  3. Ispán Dávid

100 m leány gyorsúszás – III. Korcsoport „B”

  1. Fábián Lili

100 m fiú hátúszás – III. Korcsoport „B”

  1. Gut Gábor Zaránd
  2. Korcsmáros Bence
  3. Kovács Tamás

100 m leány hátúszás – III. Korcsoport „B”

  1. Klabacsek Liliána
  2. Papp Panna
  3. Erdei Fanni

50 m fiú mellúszás – III. Korcsoport „B”

  1. Korcsmáros Bence
  2. Ispán Dávid

50 m leány mellúszás – III. Korcsoport „B”

  1. Varga Réka Csenge
  2. Fábián Lili
  3. Klabacsek Liliána
  4. Papp Panna
  5. Erdei Fanni
  6. Sacetto Vittoria

4x50 m fiú gyorsváltó – III. Korcsoport „B”

  1. Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola – Ispán Dávid, Korcsmáros Bence, Kovács Tamás

4x50 m leány gyorsváltó – III. Korcsoport „B”

  1. Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola – Szücs Gabriella Zsuzsa, Klabacsek Liliána, Erdei Fanni, Fábián Lili

100 m fiú gyorsúszás – IV. Korcsoport „B”

  1. Varjú Balázs
  2. Antal Zsombor
  3. Kathi Kristóf

100 m leány gyorsúszás – IV. Korcsoport „B”

  1. Dobi Lili
  2. Kóti Krisztina

100 m fiú hátúszás – IV. Korcsoport „B”

  1. Varjú Balázs
  2. Varjú Bence

100 m leány hátúszás – IV. Korcsoport „B”

  1. Dobi Lili
  2. Incze Nóra

100 m fiú mellúszás – IV. Korcsoport „B”

  1. Varjú Bence
  2. Kathi Kristóf
  3. Antal Zsombor
  4. Szilágyi András

100 m leány mellúszás – IV. Korcsoport „B”

  1. Kóti Krisztina
  2. Incze Nóra

4x50 m fiú gyorsváltó – IV. Korcsoport „B”

  1. Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola – Varjú Balázs, Varjú Bence, Antal Zsombor, Szilágyi András

40x5 m leány gyorsváltó – IV. Korcsoport „B”

  1. Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola – Antal Orsolya, Kóti Krisztina, Varga Réka Csenge, Dobi Lili

Felkészítõ: Dr. Lingvayné Bánszki Andrea pedagógus

AZ ELÉRT EREDMÉNYEKHEZ GRATULÁLUNK! SOK SIKERT KÍVÁNUNK A MEGYEI ÚSZÓ DIÁKOLIMPIÁN!