Hírek - Szép eredményt értek el 2. osztályosaink a Zsákai Komplex Tanulmányi Versenyen

Szép eredményt értek el 2. osztályosaink a Zsákai Komplex Tanulmányi Versenyen

2018.05.14, 13:21

A Zsákán megrendezett 2. osztályosok komplex tanulmányi versenyén a 2. b osztály csapata 2. helyezést ért el. A csapat tagjai: Nagy Zsófia, Veres Ádám, László Noémi.

A gyerekek tudását egyénileg is értékelték. Nagy Zsófia környezetismeret tantárgyból III., Veres Ádám matematika tantárgyból IV., László Noémi magyar nyelv-és irodalom tantárgyból V. helyezést ért el.

Három tanulónk egyénileg indult: Szilágyi Botond környezetismeret tantárgyból VI., Hadobás Anna Luca magyar nyelv és irodalom tantárgyból XII., Csarkó Csenge környezetismeret tantárgyból XV. helyezést ért el.

Felkészítő pedagógusok: Tóth Erzsébet, Pappné Erdei Anita

Briczky Balázs 2.a magyar nyelv-és irodalomból 5., Técsi Ádám 2.a környezetismeretből 11. helyezést ért el.

Felkészítő pedagógusok: Kissné Varga Katalin, Nagyné Tóth Julianna

Szeretettel gratulálunk a gyerekeknek a kitartó, szorgalmas munka szép eredményéhez!