Hírek - Szép eredmények születtek a Grudbirkózó Diákolimpián

Szép eredmények születtek a Grudbirkózó Diákolimpián

2022.01.18, 08:04

2022.január 15.-én rendezték meg a Kabos Endre Városi sportcsarnokban a grundbirkózó diákolimpia országos elődöntőjét. 15 csapat küzdött meg egymással az érmekéért. Egész délelőtt izgalmas mérkőzések folytak.

II. korcsoportos lányaink megbirkóztak a feladattal, mindenkit sikerült legyőzniük, aranyérmesek lettek. Így ők képviselik iskolánkat az országos döntőbe Budapesten.

A csapat tagjai: Tütös Krisztina Alexandra, Lakatos Lia, Frank Naomi, Daróczi Emma, Iliszi Bianka, Füle Csenge, Tóth Luca, Gáti Janka, Pallag Luca, Zákány Nóra, Góz Viktória.

A többi csapatunk a  képzeletbeli dobogó 3.-dik fokára állhattak, bronzérmet szereztek.

I.korcsoportos lányok: Kerezsi Lilla, Beke Zoé, Fábián Abigél, Megyeri Orsolya, Berecki Hédi, Fábián Annabella, Mile Olívia és Dorogi Patrícia.

I.korcsoportos fiúk: Bíró Gergő, Rácz Péter, Fekete Kevin, László-Márki Károly, Munkácsy Zalán, László-Márki Tamás, Megyaszai  Máté, Derzsi Hunor, Lakatos Marcell, Nagy Gergő, Bartusz Dávid, Bödő Zsombor, Fényi Nimród. ( a  képről hiányzik: Szabó Gergő)

II. korcsoportos fiúk: Balogh Boldizsár, Incze Gergő, Bíró Marcell, Hajdú Levente ( a képről hiányzik: Ökrösi Donát)

Mindenkinek szívből gratulálunk! Nagyon büszkék vagyunk Rátok!

Köszönjük szüleiteknek a  szurkolást, Laci bácsinak a  felkészülésben nyújtott segítséget!

„ A küzdelem maga a  győzelem!”