Hírek - Rendõrségi karácsonyfa és interaktív bemutatóRendõrségi karácsonyfa és interaktív bemutató

vissza...

2017.12.21, 13:05

A Berettyóújfalui Rendõrkapitányság munkatársai 2017. december 21-én meglátogatták iskolánkat és a karácsony közeledtével egy kis meglepetéssel is készültek az 1. osztályosoknak.

Az aulában láthatósági mellényekbõl készített „karácsonyfát” hoztak ajándékba és Tamás „robotrendõr” a bemutatkozást követõen bemutatta tánc- és sporttudását, valamint közlekedési karjelzéseket is láthattunk tõle.

A rendõrség munkatársai a szabályos közlekedésrõl és a balesetek megelõzésrõl kérdezgették a gyerekeket, akik nagyon ügyesen válaszoltak és érdeklõdve figyelték a bemutatót. A kis robotrendõr nagy sikert aratott.

Köszönjük szépen a Berettyóújfalui Rendõrkapitányság munkatársainak, hogy ellátogattak iskolánkba!