Hírek - Rendhagyó tanévnyitó a József Attila Általános Iskolában

Rendhagyó tanévnyitó a József Attila Általános Iskolában

2020.08.27, 11:07

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

A járványügyi helyzetre tekintettel a tanévnyitó ünnepségünk eltér a hagyományoktól.

TANÉVNYITÓ AZ ALSÓ TAGOZATOS OSZTÁLYOK SZÁMÁRA

Az alsó tagozatos osztályaink számára a tanévnyitó ünnepség 2020. augusztus 31-én, hétfőn 17 órakor kerül megrendezésre.

Helyszín: az iskola sportpályája. Kérjük, hogy az iskolaudvar megközelítése ne az iskolaépületen át történjen!

Kérjük a családokat, hogy:

• 1 tanulót maximum 1 családtag kísérjen el a tanévnyitó ünnepségre!
  • a 1,5 méteres távolságot tartsák be!
  • maszk viselése ajánlott, de nem kötelező!

KÖSZÖNJÜK MEGÉRTÉSÜKET!

TANÉVNYITÓ A FELSŐ TAGOZATOS OSZTÁLYOK SZÁMÁRA

A felső tagozatos osztályaink számára a tanévnyitó ünnepség 2020. szeptember 1-jén, kedden 8 órakor kerül megrendezésre.

Helyszín: az iskola sportpályája, ahova a diákok osztályfőnökeik kíséretében fognak lemenni.

Kérjük a szülőket, hogy:

• ha, szeretnének részt venni a felsős tanévnyitón, akkor az iskolaudvar megközelítése ne az iskolaépületen át történjen! (Javasoljuk az ebédlőépület vagy a Váci Mihály utca, azaz az iskola hátsó parkolója felől a megközelítést!)
  • 1 tanulót maximum 1 családtag kísérjen el a tanévnyitó ünnepségre!
  • a 1,5 méteres távolságot tartsák be!
  • maszk viselése ajánlott, de nem kötelező!

KÖSZÖNJÜK MEGÉRTÉSÜKET!