Hírek - Pályaorientációs Nap – 2018. március 10.Pályaorientációs Nap – 2018. március 10.

vissza...

2018.03.13, 14:55

Ettől a tanévtől miniszteri rendelet írja elő minden oktatási intézmény számára egy tanításmentes pályaorientációs nap megszervezését.

Iskolánkban ezt március 10-én, a szombatra helyezett munkanapon valósítottuk meg. A diákok számos munkahelyre ellátogathattak, illetve a felső tagozatosok az iskolában részt vettek szakember által vezetett pályaorientációs foglalkozáson, az alsó tagozatosainknak bemutatót tartott a Földesi Madársuli madarásza.

Ezúton szeretnénk köszönetünket kifejezni mindazoknak, akik szívesen fogadták diákjainkat, pedagógusainkat ezen a napon!

Köszönettel tartozunk a Bokor Tüzépnek, a Sinka István Városi Könyvtárnak, a Bihari Múzeumnak, a Lisztes Transznak, Szabó Imre méhésznek, a Punch Divatüzletnek, a Mezei-Vill Kft-nek. a Berettyóújfalui Rendőrkapitányságnak, a Silvaniaimpex Kft-nek és a Berettyóújfalui Hivatásos Tűzoltó-parancsnokságnak.