Hírek - OTP ROAD SHOW a Fáy András Alapítvánnyal

OTP ROAD SHOW a Fáy András Alapítvánnyal

2018.01.30, 06:44

Az „Észak-kelet magyarországi pénzügyi, gazdasági gazdálkodási edukációs és ismeretterjesztõ program” vetélkedõje 2018. január 16-án került megrendezésre a Nyíregyházi OK Oktatási Központban.

A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI 3 fõs kis csapata (Varga Réka 7.b, Nagy Róbert 7.b és Pellei Soma 7.a) is részt vett ezen a vetélkedõn. A gyerekek elõzetesen kiadott szakmai ismeretekbõl készültek fel. Majd a verseny napján az elsajátított ismeretekbõl és a helyszínen megrendezett különféle ügyességi feladatokban mérhették össze tudásukat több iskola csapatával.

Tanulóink ezen a nagyszabású vetélkedõn nagyon szép eredményt értek el.

Összesítésben a többi iskola csapata közül a IV. helyet szerezték meg diákjaink.

A gyerekek élményekkel és ajándékokkal gazdagon térhettek haza az OTP ROAD SHOW vetélkedõjérõl.

Gratulálunk kis tanulóinknak és nagyon büszkék vagyunk rájuk!