Hírek - ORSZÁGOS ANGOL OLVASÓVERSENYORSZÁGOS ANGOL OLVASÓVERSENY

vissza...

2021.12.17, 12:59

ORSZÁGOS ANGOL OLVASÓVERSENYEN SZÉP EREDMÉNYEK SZÜLETTEK

AZ ANGOLT EMELT NYELVEN OKTATÓ BERETTYÓÚJFALUI JÓSZEF ATTILA ÁLTALÁNOS ISKOLA diákjai 2021. november 15. és december 3. között az ELT Hungary szervezésében ON-LION elnevezéssel országos angol nyelvi versenyen vettek részt nagyon szép számmal. A tanulókat a versenyhez tartozó könyvek olvasására biztattuk, mert hisszük, hogy az idegen nyelven olvasás megszerettetése kulcsfontosságú. A vetélkedő online zajlott, ami újszerű volt a gyerekek számára. A versenyen részt vevő 23 fő szépen helyt állt, munkájukért dicséret illeti őket. 19 főnek sikerült bekerülni az első 30 helyezett közé. A legszebb eredményt a következő tanulóknak sikerült elérnie: A 0 kategóriában: 1.hely Nagy Zsombor 5.a, 2.hely Törös Eliza 4.a, 9.hely Csávás Dávid 4.a és Incze Gergő 5.b, 10.hely Nagy Emese 5.b, 12.hely Gáti Janka 4.a, 13.hely László Noémi 6.b, 14.hely Jenei Zsófi 5.a. A1 kategóriában: 9.hely Briczky Balázs és Gulyás Emma (6.a) 18.hely Szöllősi Loretta (5.a), Cséki Emma, Domokos Zalán, Ékes Johanna és Zsugovits Miklós (6.a).

Szeretettel gratulálunk!