Hírek - Online középiskolai beiratkozásOnline középiskolai beiratkozás

vissza...

2020.06.06, 12:31

Kedves Nyolcadik Osztályos Tanulók! Tisztelt Szülők!

A 2020/2021. tanévre történő középfokú iskolai beiratkozásról szóló 10/2020. (V. 29.) EMMI határozat 1. pontja kimondja, hogy a középfokú iskola a 2019/2020. tanév rendjéről szóló 11/2019. (VII. 3.) EMMI rendelet szerinti 2020/2021. tanévre történő középfokú iskolai beiratkozásokról tájékoztatót tesz közzé a honlapján 2020. június 5-ig, amelyben meghatározza a beiratkozás pontos időpontját és feltételeit. A jelenlegi helyzetre való tekintettel a korábbi években történt beiratkozási gyakorlattól eltérően a középfokú iskolába felvételt nyert tanuló szülője vagy törvényes képviselője személyes jelenléte a beiratkozás napján nem kötelező, hanem gyermeke beíratását elektronikus úton is megteheti. A helyzethez igazodva elkészült egy  javaslat a középiskolai beiratkozás feladatainak elvégzésére vonatkozóan, melyet ERRE A LINKRE kattintva elolvashatnak.

Kérem, hogy az osztályfőnöknek jelezzék, ha középiskolai online beiratkozáshoz szükséges, KRÉTA rendszerhez való GONDVISELŐI BELÉPÉSI JOGOSULTSÁGUKAT nem tudják, mert rögtön a segítségükre leszünk.

Üdvözlettel:
Kurtán Mónika
intézményvezető
Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola
és Alapfokú Művészeti Iskola