Hírek - Nemes célért futottakNemes célért futottak

vissza...

2019.10.08, 08:34

Október 5-én harmadik alkalommal rendezték meg a Debrecen International Airport Kft. és a Debreceni Sportcentrum Közhasznú Nonprofit Kft. szervezésében a Wizz Air Debrecen Airport Run névre keresztelt futóversenyt, melynek ezúttal különleges helyszín, a debreceni repülőtér adott otthont.

A futóverseny célja a futás és az egészséges életmód népszerűsítése a sportolni vágyók körében, illetve kikapcsolódási lehetőség biztosítása a családok számára egy exkluzív környezetben. A verseny résztvevői betekintést nyerhettek a debreceni repülőtér életébe és ott futhattak, ahol máskor a repülők járnak.

Iskolánkból Vida Lara 1.a osztályos tanuló is részt vett ezen a rendezvényen, s ez a pici lány teljesítette a 2.5 km-es távot  a nemes cél érdekében.

Gratulálunk Neki!

„A futás fenntartja egészségünket, lendületünket, táplálja bennünk az életerőt.” Alice Hoffman