Hírek - Mesemondó verseny a Népmese napja alkalmából



Mesemondó verseny a Népmese napja alkalmából

vissza...

2019.10.07, 11:36

A Sinka István Városi Könyvtár Gyermekkönyvtára a Népmese napja alkalmából mesemondó versenyt hirdetett a berettyóújfalui és környékbeli általános iskolák 1-2. és 3-4. osztályos tanulói részére.

Iskolánkból szép számban vettek részt tanulóink a versenyen és kiemelkedő eredményeket értek el, aminek nagyon örülünk, ugyanis számunkra kiemelten fontos a tehetségek felkutatása, gondozása. A diákoknak és felkészítő pedagógusoknak szívből gratulálunk!

Füle Csenge 1.a arany szalagos mesemondó minősítés és különdíj – felkészítő pedagógus: Váradiné Béres Beatrix

Zákány Bella 1.a arany szalagos mesemondó minősítés – felkészítő pedagógus: Váradiné Béres Beatrix

Vida Lara 1.a bronz szalagos mesemondó minősítés – felkészítő pedagógus: Váradiné Béres Beatrix

Kádár Vivien 1.b arany szalagos mesemondó minősítés – felkészítő pedagógus: Kocsisné Jován Ildikó

Nagy Dóra 1.b ezüst szalagos mesemondó minősítés – felkészítő pedagógus: Kocsisné Jován Ildikó

Csávás Dávid 2.a arany szalagos mesemondó minősítés és különdíj – felkészítő pedagógus: Brandtnerné Varró Andrea

Lakatos Lia 2.a arany szalagos mesemondó minősítés és különdíj – felkészítő pedagógus: Brandtnerné Varró Andrea

László Dóra 2.a ezüst szalagos mesemondó minősítés – felkészítő pedagógus: Brandtnerné Varró Andrea

Góz Viktória 2.a ezüst szalagos mesemondó minősítés – felkészítő pedagógus: Brandtnerné Varró Andrea

Szilágyi Gergő 2.a ezüst szalagos mesemondó minősítés – felkészítő pedagógus: Brandtnerné Varró Andrea

Tóth Luca 2.a ezüst szalagos mesemondó minősítés – felkészítő pedagógus: Brandtnerné Varró Andrea

Bohács Viktória 2.a bronz szalagos mesemondó – felkészítő pedagógus: Brandtnerné Varró Andrea

Frank Naomi 2.a bronz szalagos mesemondó minősítés – felkészítő pedagógus: Brandtnerné Varró Andrea

Törös Eliza Bernadett 2.a bronz szalagos mesemondó minősítés – felkészítő pedagógus: Brandtnerné Varró Andrea

Zákány Nóra 2.b bronz szalagos mesemondó minősítés – felkészítő pedagógus: Kissné Varga Katalin

Nagy Zsombor László 3.a arany szalagos mesemondó minősítés és a legjobb előadói mesemondó cím – felkészítő pedagógus: Kocsisné Jován Ildikó

Gál Bodza 3.b arany szalagos mesemondó minősítés – felkészítő pedagógus: Váradiné Béres Beatrix

Szabó Sára 3.b arany szalagos mesemondó minősítés – felkészítő pedagógus: Szilágyi-Baranyai Edit

Sárvári Milán 3.b bronz szalagos mesemondó minősítés – felkészítő pedagógus: Szilágyi-Baranyai Edit