Hírek - Megyei Úszó Diákolimpia



Megyei Úszó Diákolimpia

vissza...

2018.02.08, 11:03

A 2017-2018. tanévi Úszó Diákolimpia Hajdú-Bihar megyei döntője 2018. február 3-án, pénteken került megrendezésre a Debreceni Sportuszodában. Iskolánk tanulói rendkívül sikeresen szerepeltek egyéni és gyorsváltó számokban egyaránt.

Íme az eredmények:


Nagy Zsombor László 1.a 50 m hátúszás 8. hely

Nagy Csenge 2.a 50 m gyorsúszás ezüstérem, 50 m hátúszás bronzérem

Megyeri Zita 2.a 50 m gyorsúszás 5. hely, 50 m hátúszás 4. hely

Rácz Lilla Dorina 2.a 50 m mellúszás 8. hely

Gulyás Szabolcs 2.a 50 m mell 12. hely

Rácz Kinga 1.a 50 m hátúszás 7. hely

Nagy Bence 2.b 50 m mellúszás 7. hely, 50 m gyorsúszás 7. hely

Mohácsi Gergő 3.a 50 m gyorsúszás 12. hely, 50 m mellúszás 6. hely

Nagy Dóra 4.b 50 m hátúszás ezüstérem, 50 m mellúszás bronzérem

Korcsmáros Boglárka 4.b 50 m gyorsúszás 4. hely, 50 m hátúszás bronzérem

Pap Richard 5.b 50 m gyorsúszás ezüstérem, 50 m hátúszás ezüstérem

Papp Panna 5.b 100 m hátúszás 4. hely

Fábián Lili 5. b 100 m mellúszás 7. hely, 100 m gyorsúszás 8. hely

Nagy Gréta 5. a 50 m hátúszás 9. hely

Kovács Tamás 5.a 100 m gyorsúszás 15. hely

Kóti Tamás 6.a 100 m pillangó ezüstérem, 100 m mellúszás 4. hely

Nagy Ádám 6.a 100 m mellúszás aranyérem (ezzel a helyezésével országos döntőbe jutott, gratulálunk!!!),100 m hátúszás 5. hely

Korcsmáros Bence 6.a 100m hátúszás 7. hely

Bohács Alexandra 6.b 100 m hátúszás ezüstérem, 100 m gyorsúszás bronzérem

Gulyás Krisztián 6.b 100 m hátúszás ezüstérem, 100 m gyorsúszás 4. hely

Gáti Panna 7.a 100 m gyorsúszás ezüstérem, 100 m mellúszás ezüstérem

Dobi Lili 7.b 100 m gyorsúszás 4. hely, 100 m hátúszás bronzérem

Incze Nóra 7.b 100 m mellúszás 8. hely

Kóti Krisztina 8. b 100 m mellúszás 6. hely

Antal Zsombor 8. b 100 m gyorsúszás 16. hely

Varjú Balázs 8.b 100 m gyorsúszás 9. hely,

Varjú Bence 8.b 100 m mellúszás 7. hely, 100 m hátúszás 8. hely

 

Gyorsváltók:

II. korcsoport leány (Balogh Aliz 4.b, Nagy Gréta 5.a, Nagy Dóra 4.b, Korcsmáros Boglárka 4.b) ezüstérem

III. korcsoport leány (Fábián Lili 5.b, Papp Panna 5.b, Varga Réka Csenge 7.b, Szücs Gabi-Zsuzsi 6.a) – 4. hely

IV. korcsoport leány (Kóti Krisztina 8.b, Antal Orsolya 8.b, Incze Nóra 7.b, Dobi Lili 7.b) ezüstérem

III. korcsoport fiú A kategória (Nagy Ádám 6.a, Kóti Tamás 6.a, Guth Gábor Zaránd 6.a, Gulyás Krisztián 6.b) ezüstérem

III. korcsoport fiú (Ispán Dávid 6.a, Korcsmáros Bence 6.a, Kovács Tamás 5.a, Szilágyi József 5.a) 7. hely

IV. korcsoport fiú B kategóriás gyorsváltó (Varjú Bence 8.b, Varjú Balázs 8.b, Kathi Kristóf 6.b, Antal Zsombor 8.b) 4.hely

 

SZERETETTEL GRATULÁLUNK EZEKHEZ A NAGYSZERŰ EREDMÉNYEKHEZ, BÜSZKÉK VAGYUNK RÁTOK!