Hírek - MEGYEI MEZEI FUTÓ DIÁKOLIMPIAMEGYEI MEZEI FUTÓ DIÁKOLIMPIA

vissza...

2021.09.30, 14:59

MEGYEI MEZEI FUTÓ DIÁKOLIMPIA

A szemerkélő eső ellenére nagyon szép eredményeket értek el tanulóink Debrecenben, a Nagyerdőn megrendezett megyei futóversenyen. CSAPATBAN I. korcsoport fiúk II. helyezettek: Balogh Donát 2.a, Gut Vilmos 2.a, Sifter Benett 2.a, Józsa Ákos 2.b, Bíró Marcell 3.a CSAPATBAN I. korcsoport lányok III. helyezettek: Kari Lilla 2.a, Gombos Lia 2.a, Csatári Aliz 2.a, Lévai Boglárka 2.a, Hermann Hédi 2.a EGYÉNIBEN Balogh Donát 2.a 4.hely, Józsa Ákos 2.b 6.hely, Gut Vilmos 2.a 7.hely. Daróczi Máté 2.b, Derzsi Panni 3.a, , Józsa Kristóf 4.a, Daróczi Zoltán 6.a és Szilágyi Márton 8.b is nagyon szépen helyt álltak! Szeretettel gratulálunk! Köszönjük Herczeghné Balázsi Gyöngyi néni és Kissné Varga Kati néni munkáját, illetve a szülők segítségét!