Hírek - MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA EREDMÉNYE

MEGYEI ATLÉTIKA DIÁKOLIMPIA EREDMÉNYE

2017.05.18, 06:38

A Megyei Atlétika Diákolimpián a Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és a Széchenyi István Tagiskola diákjai alkotta csapatok nagyszerûen szerepeltek.

• I. korcsoport fiúk
    • MEGYEI I. HELY
      Csapattagok: Nagy Martin, Mohácsi Gergõ, Nagy Botond, Balázsi Boldizsár, Mezõ Dániel (2.a) és Hajzer-Török Alex (2.d)
    • EGYÉNIBEN MEGYEI
      • 1. helyezett: Nagy Martin (2.a);
      • 5. helyezett: Mohácsi Gergõ (2.a)
  • I. korcsoport lányok
    • MEGYEI V. HELY
      Csapattagok: Képes Hanna, Pataki Mia, Szatmári Csenge (2.b) és Koszorús Jázmin, Karácson Zorka és Szántó Nikolett (2.d)