Hírek - Margittán léptek fel a Bajnóca Néptánc Egyesületbe járó diákjainkMargittán léptek fel a Bajnóca Néptánc Egyesületbe járó diákjaink

vissza...

2023.02.14, 08:52

Nagy öröm számunkra, hogy alsós és felsős diákjaink közül többen is a Bajnóca Néptánc Egyesületben táncolnak, ezzel is ápolják a magyar hagyományokat.

Az egyesület magyar kultúra napja alkalmából testvérvárosunkba, Margittára kapott meghívást így január 20-án elutaztak Romániába, ahol rendkívül színvonalas baráti vendéglátásban volt részük. A margittai kultúrház színpada rendkívül jó adottságokkal rendelkezik, mintha színházban táncoltunk volna. Délelőtt színpadi próbák sora volt majd délután román idő szerint 5-től volt a fellépés.

Iskolánk felsős tagozatos diákjai közül: Zsiga Zétény, Zsiga Zoárd, Rácz Diána, Zákány Nóra, Szabó Albert és Aranyi Bence vettek részt ezen az ünnepségen.

Szeretettel gratulálunk a Bajnócának, diákjainknak! További sikereket kívánunk!