Hírek - Kijutott a Piruett a horvátországi VB-re, melyet Pulán rendeznek meg májusban!Kijutott a Piruett a horvátországi VB-re, melyet Pulán rendeznek meg májusban!

vissza...

2019.04.15, 09:16

Április 6-án Üllőn került megrendezésre az IDF kvalifikációs versenye, melynek tétje a világbajnokságra való kijutás volt. Lakatos Tamara 8.a osztályos tanuló kiscsoportban Rejtvény koreográfiával 3., formációban Csernobil koreográfiával 1. helyezést ért el. Ezzel már biztos ott lesz a VB-n, Pulán.

Április 7-én Tiszavasvárin megrendezésre került Revolution Dance Cup nemzetközi minősítő versenyen a két tánccal kiemelt arany minősítést kapott.

Április 13-án Nyíregyházán került megrendezésre az Abigél országos minősítő versenye, ahol szintén a Csernobil és Rejtvény koreográfiával kiemelt arany minősítést kapott és egyesületi különdíjban részesült, paintball részvételt kaptak.

A Tavirózsák formációval Vincze Hanna 2.a, Mózsik Boglárka Lilla 3.a, Képes Hanna 4.b tanulóink a Tiszavasvárin megrendezésre került Revolution Dance Cup nemzetközi minősítő versenyen arany minősítésben és különdíjban részesültek, a nyíregyházi Abigél országos minősítő versenyen ezüst minősítést kaptak.

Gratulálunk!