Hírek - IV. Területi Idegen Nyelvi Verseny



IV. Területi Idegen Nyelvi Verseny

vissza...

2018.11.19, 14:27

Hagyományainkhoz híven, ebben az évben is megrendeztük a területi angol és német nyelvi versenyt.

7 településről, 11 iskolából 82 diák mérte össze tudását november 14-én a Berettyóújfalui József Attila Általános Iskolában. A gyerekeknek 1 órájuk volt a szövegértő és a nyelvtani tesztfeladatok kitöltésére.

Külön értékeltük a hazai és a vendég tanulókat.

Az I. helyezettek könyvjutalomban, a II és III. helyezettek tárgyjutalomban részesültek, de senki nem ment haza üres kézzel, kis ajándékkal mindenkit megjutalmaztunk, aki vállalta a megmérettetést.

7. osztály angol verseny

Vendég tanulók eredményei:

  1. hely: Papp Mercédesz, Hőgyes Endre Gimnázium Hajdúszoboszló, felkészítő pedagógus: Bodó Irén
  2. hely: Oláh Vivien Nóra, Sári Gusztáv Általános Iskola és Alapfokú Művészet Iskola, felkészítő pedagógus: Társi Katalin
  3. hely: Galgóczi Zsuzsanna, Ebesi Arany János Általános Iskola, felkészítő pedagógus: Trefán Gabriella

Iskolánk tanulóinak eredménye:

  1. hely: Kathi Kristóf 7.b, felkészítő pedagógus: Kulcsár Istvánné
  2. hely: Durucskó Attila, Széchenyi István Tagiskola, felkészítő pedagógus: Gallóné László Katalin
  3. hely: Gut Gábor Zaránd 7.a, felkészítő pedagógus: Gallóné László Katalin

8. osztályos angol verseny

Vendég tanulók eredményei:

  1. hely: Fehér Tamás, Hőgyes Endre Gimnázium Hajdúszoboszló, felkészítő pedagógus: Bodó Irén
  2. hely: Nagy Orsolya, Hőgyes Endre Gimnázium Hajdúszoboszló, felkészítő pedagógus: Erdei Gyöngyi
  3. hely: Csáki Máté, Hőgyes Endre Gimnázium Hajdúszoboszló, felkészítő pedagógus: Erdei Gyöngyi

Iskolánk tanulóinak eredménye:

  1. hely: Sólya Blanka 8.b, felkészítő pedagógus: Kulcsár Istvánné
  2. hely: Pozsár Tuzson, Széchenyi István Tagiskola, felkészítő pedagógus: Gallóné László Katalin
  3. hely: Molnár Csaba 8.a, felkészítő pedagógus: Gallóné László Katalin

7. osztályos német verseny

Vendég tanulók eredményei:

  1. hely: Prém Ferenc, Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola, felkészítő pedagógus: Fülöpné Kiss Katalin
  2. hely: Tóth Tímea, Móricz Zsigmond Általános Iskola Nagyrábé, felkészítő pedagógus: Baloghné Zalasch Mónika
  3. hely: Molnár Lívia, Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola, felkészítő pedagógus: Fülöpné Kiss Katalin

Iskolánk tanulóinak eredménye:

  1. hely: Huli Lilla, Széchenyi István Tagiskola, felkészítő pedagógus: Hálóné Pozsár Erika
  2. hely: Ádám Zsombor, Széchenyi István Tagiskola, felkészítő pedagógus: Hálóné Pozsár Erika
  3. hely: Csapó Gergő 7.a, felkészítő pedagógus: Herczeghné Balázsi Gyöngyi

8. osztályos német verseny

Vendég tanulók eredményei:

  1. hely: Szilágyi Hajnalka, Nagyhegyesi Veres Pál Általános Iskola, felkészítő pedagógus: Fülöpné Kiss Katalin
  2. hely: Veress Hunor, Nagyhegyesi Veres Pál Általános Iskola, felkészítő pedagógus: Fülöpné Kiss Katalin
  3. hely: Nagy Attila, Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola, felkészítő pedagógus: Baloghné Zalasch Mónika

Iskolánk tanulóinak eredménye:

  1. hely: Topa Barnabás, Széchenyi István Tagiskola, felkészítő pedagógus: Gallóné László Katalin
  2. hely: Tóth Zsófia 8.b, felkészítő pedagógus: Hálóné Pozsár Erika
  3. hely: Gáti Panna 8.a, felkészítő pedagógus: Hálóné Pozsár Erika