Hírek - Ismét magasan az országos átlag felett teljesítettek a nyolcadikos diákjaink a felvételin



Ismét magasan az országos átlag felett teljesítettek a nyolcadikos diákjaink a felvételin

vissza...

2019.02.09, 20:32


 

Egy szülő az iskolától elvárja azt, hogy gyermeke jól érezze ott magát, illetve jól felkészüljön a középiskolai továbbtanulásra. 8. osztályos diákjainkat a 8 esztendő alatt folyamatosan, 8. osztályban célzottan a felvételi előkészítő órákon készítik fel pedagógusaink a továbbtanulásra, a sikeres felvételire. 2019. január 19-én írták meg a felvételi tesztet a továbbtanulás előtt álló diákok magyarból és matematikából az egész országban. Nagyon büszkék vagyunk arra, hogy iskolánk tanulói évek óta az országos átlag felett teljesítenek, így volt ez idén is.

 

                                    

        8. osztályosaink átlaga 2019-ben                  

                Az országos átlag 2019-ben

Magyar

36,0 pont

29,9 pont

Matematika

26,2 pont

19,5 pont

Összátlag

62,2 pont

49,4 pont

 

A maximális 100 pontból átlagosan 49,5 pontot gyűjtöttek azok a nyolcadikos diákok, akik január 19-én kitöltötték a felvételi tesztet magyarból és matematikából.

GRATULÁLUNK 8. OSZTÁLYOS TANULÓINKNAK A SZÉP EREDMÉNYEKHEZ! SOK SIKERT KÍVÁNUNK A SZÓBELI FELVÉTELIKEN!