Hírek - Iskolánk Adventi hírnökeiIskolánk Adventi hírnökei

vissza...

2018.12.07, 21:30

2018. december 5-én a József Attila Általános Iskola és AMI  2. és 4. osztályos tanulói adtak adventi műsort a Rákóczi Tagóvodában, a  Fényes-ház Gondozó Szolgálatnál, és iskolánk iskolakóstolgatóján. Az előadást lelkes felkészülés előzte meg.

„Puszival és öleléssel” csendült fel az ének, amit a közönség ámulattal hallgatott.

A Mikulás érkezését mindig nagy izgalom és várakozás előzi meg. A nagyszakállú érkezése előtt a kedves kis manók varázsolták el a nagyérdeműt. A gyerekek az interaktív műsor alatt kipróbálhatták hangjukat, memóriájukat, ügyességüket és természetesen megmutathatták milyen ügyesen tudnak énekelni a Mikulásnak. A jelenet végén pár bölcs gondolat kíséretében a Mikulás és segédjei kiosztották az ajándékokat.

Végül a gyertyatánc zárta a műsort. A gyertya fénye megnyugtat, fényt hoz a szívünkbe. Békésen lobog és utat mutat.

A kisdiákjaink műsora rámutatott az Advent legfontosabb üzenetére, hogy embertársaikban lássuk meg a hozzánk betérő üdvözítőt, és ne szalasszuk el az alkalmat a SZERETETRE.

Nagyon büszkék vagyunk tanulóinkra!