Hírek - Iskolai kirándulás a debreceni AquaticumbaIskolai kirándulás a debreceni Aquaticumba

vissza...

2018.02.07, 12:23

Iskolánk két osztálya – az 5.a és a 7.a – a tanév első felét az Aquaticumba történő kirándulással zárta.

Már az utazás is nagy élményt nyújtott, mert egy kényelmes autóbusszal utaztunk.

Megérkezésünket követően mindenki megkapta a belépésre jogosító óráját, majd birtokba vettük a trópusi élményparkot. A családi csúszdán egyszerre tizenketten is lecsúsztunk. A bátrabbak a legmeredekebb csúszdákat választották, de voltak, akik a spirális csúszdát részesítették előnyben.

Aki elfáradt vagy csak lazításra vágyott, beülhetett a jakuzziba. Aki pedig megéhezett, lehetősége volt az emeleten kialakított étteremben fogyasztani valami finomságot, ahonnan csodás kilátás nyílt a csúszdákra és a medencékre. Hazaindulás előtt az élménymedence hullámait élvezhettük.

Köszönjük Strazsanecz János és Balogh István tanárainknak, hogy ilyen csodálatos vizes kalandban lehetett részünk.

 VÁGNER LARA 5.b