Hírek - INTÉZMÉNYVEZETŐI ÜZENET (2020. március 16.)INTÉZMÉNYVEZETŐI ÜZENET (2020. március 16.)

vissza...

2020.03.16, 12:34

Tisztelt Szülők! Kedves Diákjaink!

A mai naptól új tanulási rend lépett érvénybe. Minden diákunk internet segítségével kapja meg a tananyagot, a feladatlapokat, a teszteket, a gyakorló feladatokat.

Ezt folyamatosan, elsősorban a KRÉTA felületén át juttatják el a tanárok. Azon diákok, akik nem rendelkeznek internet hozzáféréssel minden héten 1 borítékban, összegyűjtve kapják meg a heti tananyagot.

Óriási felelősség van a szülők vállán most, mert csak a segítségükkel tudjuk tanítani a diákokat. Fontos, hogy megértessék a gyermekeikkel, hogy ők lesznek a legnagyobb vesztesei annak, ha a következő időszakban, otthon nem végzik el az elküldött feladataikat. Mától nem szűnt meg az oktatás, csak új formát öltött. (Kérjük a szülőket, hogy telefonáljanak, ha a KRÉTA használatával kapcsolatban problémájuk adódik! Hívható szám: 54/402-052)

VIGYÁZZANAK MAGUKRA! VIGYÁZZANAK A GYERMEKEKRE!

Üdvözlettel: Kurtán Mónika intézményvezető