Hírek - GUT GÁBOR „Az év diákja”-díjat kapott kiemelkedő sportteljesítményeiértGUT GÁBOR „Az év diákja”-díjat kapott kiemelkedő sportteljesítményeiért

vissza...

2020.06.29, 16:17

A mai napon került sor a Berettyóújfalui Tankerületi Központ elismeréseinek átadására a Berettyóújfalui Polgármesteri Hivatalban.

A József Attila Általános Iskola nagyon büszke elballagó tanítványára, Gut Gábor Zarándra, aki kitűnő tanulmányi munkája, példás magatartása és szorgalma mellett több éve országos szintű eredményeket ér el a triatlon, a duatlon, az aquatlon, a futás és az úszás sportágakban. Ezzel nemcsak a József Attila Általános Iskola, hanem Berettyóújfalu városának hírnevét is öregbíti.

Elért eredményeinek méltó elismeréseként a ballagáson az iskolájától kupát, a mai napon a Berettyóújfalui Tankerületi Központtól egy bronz plakettet vehetett át. Szeretettel gratulálunk az elért szép eredményekhez, a kitüntetéshez! Kívánjuk, hogy a jövőben is hasonlóan szép sikereket érjen el!