Hírek - Európai Diáksport Nap - 2021. szeptember 24. - Felső tagozatEurópai Diáksport Nap - 2021. szeptember 24. - Felső tagozat

vissza...

2021.09.24, 10:00

Iskolánkban minden évben színvonalas programokkal rendezzük meg az Európai Diáksport Napot, ami tanításmentes munkanap.
Ebben az évben a Berettyóújfalui Önkormányzat által kiírt pályázati pénzből színesítettük külsős edzők, szakemberek bevonásával a programot. Ezzel is eleget tettünk az MDSZ által kiírt szlogennek, ami ebben az évben, az "Adj teret a mozgásnak" volt. Így iskolánk külső és belső tereiben nyolc állomáson próbálhatta ki magát a 16 osztály pedagógusaik vezetésével, akik jó példát mutatva maguk is bekapcsolódtak a feladatok végrehajtásában. Állomásaink voltak: 
Vívás, játékos köredzés, röplabda, mazsorett zenés játékokkal, gyerekjóga, aerobic, lézerlövészet, moderntánc tanulás. A felsősöknek még kiegészült természetjárással, kosárlabdázással, focival. Maradandó és új élményekkel, térhettek haza tanulóink. Köszönjük mindenki támogató hozzáállását!