Hírek - Elektronikus beiratkozás

Elektronikus beiratkozás

2019.03.14, 10:38

Kedves Szülők!

2019-ben lehetőségük van április 1-től gyermekük beiratkozását online előkészíteni. Ebben az évben viszont még a szülőnek kötelező abban az iskolában személyesen megjelennie, ahová gyermekét beíratja. A személyes beiratkozáshoz is szükséges a dokumentumokat bemutatni.

Az általános iskolai beiratkozás időpontja:

2019. április 11. (csütörtök)      7.30 - 17.00 óráig

2019. április 12. (péntek)           7.30 – 17.00 óráig

• Amennyiben nagyobb gyermeke már iskolánk tanulója, akkor a KRÉTA rendszeréhez már rendelkezik belépési azonosítóval, úgy az alábbiak szerint tudja gyermeke online beiratkozását előkészíteni:
  1. Belépve a KRÉTA rendszerbe, válassza ki az e-Ügyintézés lehetőségét!
  2. Válassza ki az Ügyintézés indítása menüt!
  3. Kattintson a Beiratkozás általános iskolába menüpontra!
  4. A megnyíló felületen adja meg a szükséges adatokat!

• Amennyiben nincs iskolánk KRÉTA rendszeréhez belépési jogosultsága úgy az alábbiak szerint tudja gyermeke online beiratkozását előkészíteni:
  1. Nyissa meg a https://eugyintezes.e-kreta.hu/kezdolap weboldalt!
  2. Regisztráljon új ideiglenes felhasználóként!
  3. Belépés után válassza ki az Ügyintézés indítása menüt!
  4. Kattintson a Beiratkozás általános iskolába menüpontra!
  5. A megnyíló felületen adja meg a szükséges adatokat és válassza ki a listából iskolánkat!

Segítséget az 54/402-052-es telefonszámon Váradiné Béres Beatrix intézményvezető helyettestől tud kérni.

Videó segítség: