Hírek - Diákolimpia mezei futóversenyen elért eredményeink

Diákolimpia mezei futóversenyen elért eredményeink

2018.09.27, 11:07

A Diákolimpia mezei futóverseny megyei döntőjén szép sikereket értek el tanulóink, amely 2018. szeptember 26-án került megrendezésre a debreceni Nagyerdőn.

Az indulók száma elérte a százat minden korcsoportban. Ebben a népes mezőnyben nagyon szép sikereket értek el tanulóink:

Dobi Lili 8. b IV. korcsoportban első, Gut Gábor 7. a negyedik lett, ők képviselhetik iskolánkat az országos döntőn, Gödöllőn. Gáti Panna a 8. helyen végzett.

A III. korcsoportos fiúk harmadik helye igen dicséretes. Csapattagok: Gulyás Krisztián 7.b, Kóti Tamás 7.a, Pap Richard 6.b és Szoboszlai Gergő 6.b

A II. korcsoportban remek teljesítményt nyújtott Nagy Csenge 3. a és Nyújtó László 3.a, aki bronzérmet szerzett az első korcsoportos fiúk versenyében.

Az első korcsoportban versenyző csapataink, mind a lányok és fiúk a középmezőnyben végeztek, ami igen szép teljesítmény. A csapat tagjai voltak: Frank Hanna, Nagy Emese, Patyán Dóra, Rácz Kinga, Varga Lia, Balogh Barna, Incze Gergő, Müller Bálint, Nyújtó László.

Az első hat helyen végeztek:

Nyujtó László Bence 3.b I. korcsoport 3. hely

Dobi Lili 8.b IV. korcsoport 1. hely

Gut Gábor Zaránd 7.a IV. korcsoport 4. hely

III. korcsoportban Gulyás Krisztián 7.b, Pap Richard Sebastian 6.b, Kóti Tamás 7.a, Szoboszlai Gergő 6.b csapatban 3. hely