Hírek - Cipősdoboz és Szeretetcsoki jótékonysági felhívások

Cipősdoboz és Szeretetcsoki jótékonysági felhívások

2018.11.12, 12:24

KEDVES DIÁKJAINK, KEDVES SZÜLŐK!

A segítségüket kérjük! Hozzanak egy cipősdoboznyi megunt játékot, mesekönyvet, nem használt írószert 2018. november 27-ig! Fontos segítenünk Karácsony közeledtével azokat, akiknek kevesebb jut!

Jótékonysági csokigyűjtés, iskolás osztályok és óvodai csoportok összefogásával. Kórházak gyermekosztályain fekvő gyerekek mesedoktor vizitjein és nélkülöző családok támogatásakor a Mátrix Közhasznú Alapítvány mesedoktorai és önkéntesei más segítség mellett csokoládét is osztanak.

Óvodai csoportok, általános iskolai osztályok, középiskolás csapatok részvételével a Mátrix Közhasznú Alapítvány által működtetett Mesedoktorok "Szeretetcsoki" csokoládé gyűjtő akciót szervez. A csoportok a közösségükben összegyűjtött tábla csokikkal segítik az alapítvány fontos gyermek és családvédelmi tevékenységét, az alapítvány a legtöbb csokit beküldő csoportokat megjutalmazza.

Értékes díjazás!

A legtöbb csokoládét összegyűjtő csapat a 2019. év január közepén 200.000. Ft díjazásban részesül, a második legtöbb csokoládét összegyűjtő csapat 100.000. Ft díjazásban részesül, a harmadik legtöbb csokoládét összegyűjtő csapat 60.000. Ft díjazásban részesül. Mindenki nyer, hiszen adni örömteli dolog! Segítsünk Együtt!

A jótékonysági felhívás elérhető a www.szeretetcsoki.hu oldalon, ahol osztályok, csoportok, gyermekek mellett az alapítvány várja cégek, baráti társaságok, közösségek, felnőtt jótevők közreműködését is.