Hírek - Birkózó versenyek – Dobogós helyezések

Birkózó versenyek – Dobogós helyezések

2020.02.11, 13:08

„Nem hiszem, hogy bármely más emberi tulajdonság fontosabb lenne a siker szempontjából, mint a kitartás. A kitartás az a kemény munka, amit akkor végzel, ha már belefáradtál a kemény munkába.”

2020. február 8-án Abonyban meghívásos serdülő birkózó versenyen vett részt két tanulónk.

250 gyerek sorakozott fel a szőnyeg szélén, így a lányok majd csak délután mérkőztek meg.

Mindkét diákunk idősebekkel mérte össze erejét, és gigászi meccseket vívtak.

Bartha Anita Réka 5.a osztályos tanuló ezüstérmet szerzett, Varga Lili Hédi 6.a pedig IV. helyen végzett.

Másnap, február 9-én Mezőberényben DIÁK I. területi szabadfogású verseny következett.

Itt Varga Lili és Hajnal Levente 7.a lépett a szőnyegre. Lili megbirkózott az ellenkező nemmel is.

Mindkét tanulónk bronzérmet szerzett, ezzel kvalifikálták magukat az országos döntőre, melyet február 22-én rendeznek Dorogon.

Minden tanulóknak és edzőjüknek is gratulálunk!