Hírek - Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI büszkeségei 2018

Hírek - Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI büszkeségei 2018



Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI büszkeségei 2018

vissza...

2018.06.06, 08:00

Iskolánk a tavalyi esztendőben hagyományteremtő szándékkal ünnepséget szervezett azoknak a diákoknak, akik a Pedagógiai Programban leírtak szerint kiemelkedő versenyeredményt értek el tanulmányi, sport- vagy művészeti versenyen. 2018. június 5-én ismét ünnepélyes keretek között kerültek átadásra az oklevelek és ajándékok. Nagyon büszkék vagyunk arra, hogy 145 tanulónkat jutalmazhattuk meg.


  A díjazottak:

1. a osztály

Drimba Kitti

Jenei Zsófi

Nagy Zsombor László

Rácz Kinga

1. b osztály

Nagy Emese

Patyán Dóra

Sárvári Milán

2. a osztály

Briczky Balázs Zsolt

Daróczi Zoltán

Domokos Zalán

Gulyás Emma

Gulyás Szabolcs

Kisikán Regina

Megyeri Zita

Miklovics Léna

Mózsik Boglárka Lilla

Nagy Boglárka

Nagy Csenge

Varga Lia

2. b osztály

Hadobás Anna Luca

László Noémi

Nagy Bence

Nagy Zsófia

Nyujtó László Bence

Szilágyi Botond

Vadász Larissza Amanda

Veres Ádám

3. a osztály

Balogh Anna

Balogh Zsuzsa

Fábián Sára

Lakatos Léna

Mohácsi Gergő

Sass Petra Hanna

3. b osztály

Képes Hanna

Machán Míra Réka

Puj Krisztián

4. a osztály

Kártik Emma

Nagy Eszter

Szathmári Gábor

Varga Lili Hédi

4. b osztály

Balog Alíz Boglár

Briczky Gábor Máté

Gál Bella Lilla

Kapás Bence

Kazai Réka

Korcsmáros Boglárka

Mózsik Károly Bence

Nagy Dóra

Szász Kristóf Bendegúz

Szilágyi Márton

Szűcs László

Tóth Zsombor

Varga Norbert

5. a osztály

Almeida Costa Filipe Marcelo

Frank Boáz

Karancsi József

Mezei Noémi

Milác Alexa

Mohácsi Dzsamila

Nagy Gréta

Sacchetto Vittoria

Szilágyi József

5. b osztály

Balogh Noémi

Buczi Tamás

Erdei Máté

Fábián Lili

Nagy Gréta

Pap Richard Sebastian

Papp Panna

Vágner Lara

6. a osztály

Balogh Nándor Imre

Bocska Róbert

Csapó Gergő

Erdei Fanni

Erdei Kristóf

Erdei Szabolcs

Gut Gábor Zaránd

Ispán Dávid

Karácson Gábor András

Kóti Tamás

Korcsmáros Bence Ferenc

Mező Lőrinc

Mező Szabolcs

Nagy Ádám

Nagy Zsombor Tamás

Sárosi Bálint István

Szűcs Gabriella Zsuzsanna

Török Gyula Márk

6. b osztály

Bohács Alexandra

Frank Dávid

Gulyás Krisztián

Kathi Kristóf

Kovács Nikoletta

Márkus László

Mezei Flóra

Nagy Botond

Nagy Márton András

Patai Dóra

Pethő Dávid Máté

Szűcs Dániel Zsolt

Tóth Benjámin

7. a osztály

Balázs Tamara

Erdős Milán István

Gáti Panna

Gyulai Nóra

Lakatos Tamara

Pellei Soma

Szilágyi András

7. b osztály

Balogh Mátyás Károly

Dobi Lili

Frank Ráhel

Incze Nóra

Ivascu Júlia Gréta

Nagy Róbert

Nagy Zsófia

Rácz Petra

Szepesi Petra

Tóth Zsófia

Varga Réka Csenge

8. a osztály

Almeida Costa Olivér Noel

Blahó Tamás Tas

Eke-Rigó Anna

Frank Viktor

Ivascu Marius Sámuel

Karácson Sára

Kártik Kata

Pálfi Anna

Szatmári Dóra

Szűcs Napsugár Veronika

Törös Dominik

Váradi Zita Petra

Zsíros Gergő György

8. b osztály

Antal Orsolya

Antal Zsombor

Fekete Nóra

Jenei Szilárd

Kecskeméti András Sándor

Kóti Krisztina

Lőkös Mia Evelin

Marczin Anna

Ungai Amanda

Pető Gvendolin

Sziklai Réka

Varjú Balázs

Varjú Bence