Hírek - Az Európai Mobilitás Hét rajzpályázaton elért eredményekAz Európai Mobilitás Hét rajzpályázaton elért eredmények

vissza...

2018.10.24, 13:39

Az Európai Mobilitás Hét és Autómentes Naphoz kapcsolódva Berettyóújfalu Város Önkormányzata rajzpályázatot írt ki a város általános iskolás tanulói részére „Guruljon!” címmel. Az ünnepélyes eredményhirdetésre és az oklevelek, ajándékok átadására 2018. október 24-én került sor a Polgármesteri Hivatal Kabinet Irodájában. A hat díjazott rajz készítőiből három – többek között az 1. helyezett is – a mi iskolánkból került ki.

Díjazott tanulóink:

Beke Izabel 2.b – 1. helyezett, felkészítő pedagógus: Szabó Ágnes

Vincze Hanna 2.a – 3. helyezett, felkészítő pedagógus: Kocsisné Jován Ildikó

Rácz Kíra 2.a – 3. helyezett, felkészítő pedagógus: Kocsisné Jován Ildikó

Sok szeretettel gratulálunk!