Hírek - Az Agórában jártunk látványos kémiai előadásonAz Agórában jártunk látványos kémiai előadáson

vissza...

2018.11.20, 09:27

A Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola 3 pályázaton közel 4 millió forintot nyert a diákok programjaira a Nemzeti Tehetség Program keretében.

Ezek egyike a matematikai, a természettudományos és a digitális kompetenciák erősítését szolgálja. A diákok tehetséggondozó foglalkozásokon és szakmai kirándulásokon vehetnek részt a projekt keretében. Ilyen volt a 2018. november 19-i program is, amikor Debrecenbe az AGÓRA Tudományos Élményközpont „Látványos kémia” bemutatójára vittük el tanulóinkat teljesen ingyen.

Bízunk benne, hogy a kísérletekkel teli látványos előadás sok gyerekben maradandó élményt hagy, egyben segíti őket abban, hogy a pályaválasztás során könnyebben hozzanak felelősségteljes döntést.