Hírek - Angol nyelvi versenyekAngol nyelvi versenyek

vissza...

2022.01.10, 08:09

A 7.-8. osztályosaink számára az idén is külön rendeztük az angol nyelvi versenyt, hiszen a mi versenyzőinkkel nem indulhatunk a saját rendezésű megyei versenyünkön. A  tesztverseny mellett döntöttünk. Szerettük volna, ha legalább hazai pályán  a gyerekeink a hagyományos módon mérhetik össze a tudásukat évfolyamonként. A teszt egzakt módon állítja fel a sorrendet, itt nincsen lehetőség semmiféle szubjektivitásra. Ez a teszt tükrözi a gyerekek szókincsbeli, nyelvtani és szövegértési tudását is. Kiemelkedő eredmények születtek mindkét évfolyamon. Összesen 23 tanuló vállalta a megmérettetést. Az eredmények a következők lettek:
7.osztály
1.Szilágyi Dóra 7.b
2.Sass Petra 7.a
3.Machán Míra 7.b
8.osztály
1.Pintye Levente 8.b
2.Varga Norbert 8.b
3.Vitális Janka 8.b

Az 5.-6. évfolyamon tanulóink szintén tesztversenyen mérkőzhettek meg egymással. Az MM Publications kiadó 3 értékes ajándéktárggyal támogatta versenyünket. A gyerekek Bluetooth fülhallgatót, hordozható hangszórót és  vezeték nélküli egeret nyerhettek. Az első három helyet a következő tanulók szerezték meg:
1. Briczky Balázs 6.a
2. Szöllősi Loretta 5.a
3. László Noémi 6.b
Szeretettel gratulálunk!