Hírek - Angol és német nyelvi egyéni tesztverseny iskolánkban

Hírek - Angol és német nyelvi egyéni tesztverseny iskolánkban



Angol és német nyelvi egyéni tesztverseny iskolánkban

vissza...

2017.11.21, 10:31

2017. november 15-én, immár 3. alkalommal került megrendezésre az idegen nyelvi hetek keretében a Berettyóújfalui Tankerületi Központ iskolái számára meghirdetett angol és német nyelvi tesztverseny. Minden eddiginél több versenyzõ nevezett iskolánkba.

AZ ELÉRT EREDMÉNYEKHEZ SZERETETTEL GRATULÁLUNK A DIÁKOKNAK ÉS AZ ÕKET FELKÉSZÍTÕ PEDAGÓGUSOKNAK!


ANGOL VERSENY - 7. osztály

Elért pontszám

Versenyzõ neve - Iskola

Felkészítõ pedagógus neve

I. hely

52 pont

Fehér Tamás – Hõgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló

Nagy Zsuzsanna

II. hely

50 pont

Gál Csaba – Széchenyi I. Tagiskola, Berettyóújfalu

Gallóné László Katalin

III. hely

 48 pont

Németh Ágnes – Sári Gusztáv Általános Iskola, Kaba

Dombi Zoltánné

47 pont

Varga Kristóf – Hõgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló

Nagy Zsuzsanna

45 pont

Nagy Zoltán – Berettyóújfalui II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola 

Balogné Szigeti Julianna

42 pont

Szabó Lili – Sári Gusztáv Általános Iskola Kaba

Dombi Zoltánné

41 pont

Pozsár Tuzson – Széchenyi István Tagiskola, Berettyóújfalu

Gallóné László Katalin

39 pont

Gulácsi Noémi – Kövy Sándor Általános Iskola, Nádudvar

Nagy Lajos

39 pont

Kovács Anna – Magyarhomorogi Szabó Pál Általános Iskola

Gál Tünde Csilla

36 pont

Mester Lajos – Sári Gusztáv Általános Iskola, Kaba

Dombi Zoltánné

34 pont

Papp Attila – Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola

Suarez Mária

32 pont

Bagdi Anita Lilla – Magyarhomorogi Szabó Pál Általános Iskola

Gál Tünde Csilla

28 pont

Miklós Martin – Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola

Suarez Mária

23 pont

Hõgyes Ádám – Magyarhomorogi Szabó Pál Általános Iskola

Gál Tünde Csilla

23 pont

Hanzéros Ildikó – Hõgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló

Nagy Zsuzsanna

22 pont

Nemes Tímea – Széchenyi István Tagiskola, Berettyóújfalu

Gallóné László Katalin

20 pont

Veres Krisztina – Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola,

Balogné Szigeti Julianna

19 pont

Bartha József – Nagyrábéi Móricz Zsigmond  Általános Iskola

Suarez Mária

15 pont

Ludman Bianka Mária – Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola, Nádudvar

Nagy Lajos

14 pont

Zoványi Réka - Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola, Nádudvar

Nagy Lajos

ANGOL VERSENY - 8. osztály

Elért pontszám

Versenyzõ neve - Iskola

Felkészítõ pedagógus neve

I. hely

56 pont

Kiss Fanni – Püspökladányi Petõfi Sándor Általános Iskola

Szabóné Keserû Mónika

II. hely

51,5 pont

Czeglédi Antónia –  Püspökladányi Petõfi Sándor Általános Iskola

Jámborné Hegedûs Erika

III. hely

51 pont

Balogh Dániel – Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola

Suarez Mária

50 pont

Nagy Dániel – Irinyi Károly Általános Iskola, Esztár

Kinterné Szökõcs Beáta

49 pont

Kircsi Dorottya – Hõgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló

Loós Marcell

47,5 pont

Dörgõ Anna – Hõgyes Endre, Gimnázium, Hajdúszoboszló

Loós Marcell

47 pont

Nagy Gergely – Püspökladányi Petõfi Sándor Általános Iskola

Jámborné Hegedûs Erika

44 pont

Kulcsár Zoltán – Sári Gusztáv Általános Iskola, Kaba

Társi Katalin

43 pont

Lisztes Szabolcs – Berettyóújfalui II.Rákóczi F. Általános Iskola

Balogné Szigeti Julianna

40 pont

Gyöngyösi Nóra Lili – Hõgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló

Vida Valéria

40 pont

Sáska Fruzsina Anna – Sári Gusztáv Általános Iskola Kaba

Társi Katalin

38 pont

Mezõ Dávid – Berettyóújfalui II.Rákóczi F. Általános Iskola

Balogné Szigeti Julianna

37 pont

Fejes Aliz – Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola, Nádudvar

Fejesné Csûrös Kinga

36 pont

Cserkuti Dóra – Széchenyi István Tagiskola, Berettyóújfalu

Gallóné László Katalin

34,5 pont

Asztalos Flóra – Berettyóújfalui II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Balogné Szigeti Julianna

33 pont

Nagy Péter Márk – Irinyi Károly Általános Iskola, Esztár

Kinterné Szökõcs Beáta

32 pont

Kovács Zita – Sári Gusztáv Általános Iskola, Kaba

Társi Katalin

30 pont

Mikósi Anna – Magyarhomorogi Szabó Pál Általános Iskola

Gál Tünde Csilla

27 pont

Gyõrffy Attila – Magyarhomorogi Szabó Pál Ált.Isk.

Gál Tünde Csilla

25 pont

Rózsa Eszter - Magyarhomorogi Szabó Pál Általános Iskola

Gál Tünde Csilla

23 pont

Kinter Hanna – Irinyi Károly Általános Iskola, Esztár

Kinterné Szökõcs Beáta

NÉMET VERSENY - 7. osztály

I.hely

42 pont

Szigeti Hajnalka, Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola

Fülöpné Kiss Katalin

II.hely

33 pont

Nagy Attila, Nagyrábéi Móricz Zsigmond. Általános Iskola

Baloghné Zalasch Mónika

III.hely

33 pont

Burkovics Dorina, Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola, Nádudvar

Bugán Annamária

32 pont

Veress Hunor, Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola

Fülöpné Kiss Katalin

31 pont

Kristóf Emese, Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola

Fülöpné Kiss Katalin

29 pont

Szigeti Anna, Nagyrábéi Móricz Zsigmond. Általános Iskola

Baloghné Zalasch Mónika

17 pont

Németh Marietta, Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Karancsi Beáta

16 pont

Tamás, János, Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Karancsi Beáta

15 pont

Gambási Gréta, Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Karancsi Beáta

NÉMET VERSENY - 8. osztály

Elért pontszám

Versenyzõ neve - Iskola

Felkészítõ pedagógus neve

I. hely

45 pont

Vass Ákos András, Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola

Baloghné Zalasch Mónika

II.hely

33 pont

Tiszai Máté, Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola

Baloghné Zalasch Mónika

III.hely

26 pont

Vida Bernadett, Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola, Nádudvar

Szalai Vivien

23 pont

Dobi Beatrix, Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola

Fülöpné Kiss Katalin

23 pont

Végh Zsófia, Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola

Fülöpné Kiss Katalin

21 pont

Fehér Attila, Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola

Fülöpné Kiss Katalin

18 pont

Csarkó Csaba, Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Karancsi Beáta

16 pont

Tollas János, Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

Karancsi Beáta

ISKOLÁNK TANULÓINAK EREDMÉNYEI

ANGOL VERSENY - 7. osztály

1.

Incze Nóra

7.b

Felkészítõ: Kulcsár Istvánné

2.

Pellei Soma

7.a

Felkészítõ: Jászter Ferencné

3.

Gyulai Nóra

7.a

Felkészítõ: Jászter Ferencné

ANGOL VERSENY – 8. osztály

1.

Ivascu Márius Sámuel

8. a

Felkészítõ: Kulcsár Istvánné

2.

Karácson Sára

8. a

Felkészítõ: Jászter Ferencné

3.

Blahó Tas

8. a

Felkészítõ: Jászter Ferencné

NÉMET VERSENY - 7. osztály

1.

Topa Barnabás

7. d

Felkészítõ: Gallóné László Katalin

2.

Frank Ráhel

7. b

Felkészítõ: Hálóné Pozsár Erika

3.

Koncz Liliána Szófia

7. d

Felkészítõ: Gallóné László Katalin

4.

Takács Attila

7. d

Felkészítõ: Gallóné László Katalin

5.

Tóth Zsófia

7. b

Felkészítõ: Hálóné Pozsár Erika

NÉMET VERSENY - 8. osztály

1.

Szatmári Dóra

8. a

 

2.

Antal Orsolya

8. b

Felkészítõ: Hálóné Pozsár Erika

3.

Laska Melinda Barbara

8. d

Felkészítõ: Herczeghné Balázsi Gyöngyi

4.

Major-Pucsok Janka

8. d

Felkészítõ: Herczeghné Balázsi Gyöngyi

5.

Sziklai Réka

8. b

Felkészítõ: Hálóné Pozsár Erika

6.

Fekete Nóra

8. b

Felkészítõ: Hálóné Pozsár Erika

7.

Hefner Balázs

8. a

Felkészítõ: Hálóné Pozsár Erika

8.

Koszorús Edit

8. d

Felkészítõ: Herczeghné Balázsi Gyöngyi