Hírek - Angol és német nyelvi egyéni tesztverseny iskolánkban
Angol és német nyelvi egyéni tesztverseny iskolánkban
2017.11.21, 10:31
2017. november 15-én, immár 3. alkalommal került megrendezésre az idegen nyelvi hetek keretében a Berettyóújfalui Tankerületi Központ iskolái számára meghirdetett angol és német nyelvi tesztverseny. Minden eddiginél több versenyzõ nevezett iskolánkba.
AZ ELÉRT EREDMÉNYEKHEZ SZERETETTEL GRATULÁLUNK A DIÁKOKNAK ÉS AZ ÕKET FELKÉSZÍTÕ PEDAGÓGUSOKNAK!
ANGOL VERSENY - 7. osztály
Elért pontszám |
Versenyzõ neve - Iskola |
Felkészítõ pedagógus neve |
I. hely 52 pont |
Fehér Tamás – Hõgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló |
Nagy Zsuzsanna |
II. hely 50 pont |
Gál Csaba – Széchenyi I. Tagiskola, Berettyóújfalu |
Gallóné László Katalin |
III. hely 48 pont |
Németh Ágnes – Sári Gusztáv Általános Iskola, Kaba |
Dombi Zoltánné |
47 pont |
Varga Kristóf – Hõgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló |
Nagy Zsuzsanna |
45 pont |
Nagy Zoltán – Berettyóújfalui II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola |
Balogné Szigeti Julianna |
42 pont |
Szabó Lili – Sári Gusztáv Általános Iskola Kaba |
Dombi Zoltánné |
41 pont |
Pozsár Tuzson – Széchenyi István Tagiskola, Berettyóújfalu |
Gallóné László Katalin |
39 pont |
Gulácsi Noémi – Kövy Sándor Általános Iskola, Nádudvar |
Nagy Lajos |
39 pont |
Kovács Anna – Magyarhomorogi Szabó Pál Általános Iskola |
Gál Tünde Csilla |
36 pont |
Mester Lajos – Sári Gusztáv Általános Iskola, Kaba |
Dombi Zoltánné |
34 pont |
Papp Attila – Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola |
Suarez Mária |
32 pont |
Bagdi Anita Lilla – Magyarhomorogi Szabó Pál Általános Iskola |
Gál Tünde Csilla |
28 pont |
Miklós Martin – Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola |
Suarez Mária |
23 pont |
Hõgyes Ádám – Magyarhomorogi Szabó Pál Általános Iskola |
Gál Tünde Csilla |
23 pont |
Hanzéros Ildikó – Hõgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló |
Nagy Zsuzsanna |
22 pont |
Nemes Tímea – Széchenyi István Tagiskola, Berettyóújfalu |
Gallóné László Katalin |
20 pont |
Veres Krisztina – Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola, |
Balogné Szigeti Julianna |
19 pont |
Bartha József – Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola |
Suarez Mária |
15 pont |
Ludman Bianka Mária – Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola, Nádudvar |
Nagy Lajos |
14 pont |
Zoványi Réka - Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola, Nádudvar |
Nagy Lajos |
ANGOL VERSENY - 8. osztály
Elért pontszám |
Versenyzõ neve - Iskola |
Felkészítõ pedagógus neve |
I. hely 56 pont |
Kiss Fanni – Püspökladányi Petõfi Sándor Általános Iskola |
Szabóné Keserû Mónika |
II. hely 51,5 pont |
Czeglédi Antónia – Püspökladányi Petõfi Sándor Általános Iskola |
Jámborné Hegedûs Erika |
III. hely 51 pont |
Balogh Dániel – Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola |
Suarez Mária |
50 pont |
Nagy Dániel – Irinyi Károly Általános Iskola, Esztár |
Kinterné Szökõcs Beáta |
49 pont |
Kircsi Dorottya – Hõgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló |
Loós Marcell |
47,5 pont |
Dörgõ Anna – Hõgyes Endre, Gimnázium, Hajdúszoboszló |
Loós Marcell |
47 pont |
Nagy Gergely – Püspökladányi Petõfi Sándor Általános Iskola |
Jámborné Hegedûs Erika |
44 pont |
Kulcsár Zoltán – Sári Gusztáv Általános Iskola, Kaba |
Társi Katalin |
43 pont |
Lisztes Szabolcs – Berettyóújfalui II.Rákóczi F. Általános Iskola |
Balogné Szigeti Julianna |
40 pont |
Gyöngyösi Nóra Lili – Hõgyes Endre Gimnázium, Hajdúszoboszló |
Vida Valéria |
40 pont |
Sáska Fruzsina Anna – Sári Gusztáv Általános Iskola Kaba |
Társi Katalin |
38 pont |
Mezõ Dávid – Berettyóújfalui II.Rákóczi F. Általános Iskola |
Balogné Szigeti Julianna |
37 pont |
Fejes Aliz – Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola, Nádudvar |
Fejesné Csûrös Kinga |
36 pont |
Cserkuti Dóra – Széchenyi István Tagiskola, Berettyóújfalu |
Gallóné László Katalin |
34,5 pont |
Asztalos Flóra – Berettyóújfalui II.Rákóczi Ferenc Általános Iskola |
Balogné Szigeti Julianna |
33 pont |
Nagy Péter Márk – Irinyi Károly Általános Iskola, Esztár |
Kinterné Szökõcs Beáta |
32 pont |
Kovács Zita – Sári Gusztáv Általános Iskola, Kaba |
Társi Katalin |
30 pont |
Mikósi Anna – Magyarhomorogi Szabó Pál Általános Iskola |
Gál Tünde Csilla |
27 pont |
Gyõrffy Attila – Magyarhomorogi Szabó Pál Ált.Isk. |
Gál Tünde Csilla |
25 pont |
Rózsa Eszter - Magyarhomorogi Szabó Pál Általános Iskola |
Gál Tünde Csilla |
23 pont |
Kinter Hanna – Irinyi Károly Általános Iskola, Esztár |
Kinterné Szökõcs Beáta |
NÉMET VERSENY - 7. osztály
I.hely 42 pont |
Szigeti Hajnalka, Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola |
Fülöpné Kiss Katalin |
II.hely 33 pont |
Nagy Attila, Nagyrábéi Móricz Zsigmond. Általános Iskola |
Baloghné Zalasch Mónika |
III.hely 33 pont |
Burkovics Dorina, Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola, Nádudvar |
Bugán Annamária |
32 pont |
Veress Hunor, Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola |
Fülöpné Kiss Katalin |
31 pont |
Kristóf Emese, Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola |
Fülöpné Kiss Katalin |
29 pont |
Szigeti Anna, Nagyrábéi Móricz Zsigmond. Általános Iskola |
Baloghné Zalasch Mónika |
17 pont |
Németh Marietta, Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola |
Karancsi Beáta |
16 pont |
Tamás, János, Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola |
Karancsi Beáta |
15 pont |
Gambási Gréta, Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola |
Karancsi Beáta |
NÉMET VERSENY - 8. osztály
Elért pontszám |
Versenyzõ neve - Iskola |
Felkészítõ pedagógus neve |
I. hely 45 pont |
Vass Ákos András, Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola |
Baloghné Zalasch Mónika |
II.hely 33 pont |
Tiszai Máté, Nagyrábéi Móricz Zsigmond Általános Iskola |
Baloghné Zalasch Mónika |
III.hely 26 pont |
Vida Bernadett, Kövy Sándor Általános Iskola és Alapfokú Mûvészeti Iskola, Nádudvar |
Szalai Vivien |
23 pont |
Dobi Beatrix, Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola |
Fülöpné Kiss Katalin |
23 pont |
Végh Zsófia, Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola |
Fülöpné Kiss Katalin |
21 pont |
Fehér Attila, Nagyhegyesi Veres Péter Általános Iskola |
Fülöpné Kiss Katalin |
18 pont |
Csarkó Csaba, Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola |
Karancsi Beáta |
16 pont |
Tollas János, Berettyóújfalui II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola |
Karancsi Beáta |
ISKOLÁNK TANULÓINAK EREDMÉNYEI
ANGOL VERSENY - 7. osztály
1. |
Incze Nóra |
7.b |
Felkészítõ: Kulcsár Istvánné |
2. |
Pellei Soma |
7.a |
Felkészítõ: Jászter Ferencné |
3. |
Gyulai Nóra |
7.a |
Felkészítõ: Jászter Ferencné |
ANGOL VERSENY – 8. osztály
1. |
Ivascu Márius Sámuel |
8. a |
Felkészítõ: Kulcsár Istvánné |
2. |
Karácson Sára |
8. a |
Felkészítõ: Jászter Ferencné |
3. |
Blahó Tas |
8. a |
Felkészítõ: Jászter Ferencné |
NÉMET VERSENY - 7. osztály
1. |
Topa Barnabás |
7. d |
Felkészítõ: Gallóné László Katalin |
2. |
Frank Ráhel |
7. b |
Felkészítõ: Hálóné Pozsár Erika |
3. |
Koncz Liliána Szófia |
7. d |
Felkészítõ: Gallóné László Katalin |
4. |
Takács Attila |
7. d |
Felkészítõ: Gallóné László Katalin |
5. |
Tóth Zsófia |
7. b |
Felkészítõ: Hálóné Pozsár Erika |
NÉMET VERSENY - 8. osztály
1. |
Szatmári Dóra |
8. a |
|
2. |
Antal Orsolya |
8. b |
Felkészítõ: Hálóné Pozsár Erika |
3. |
Laska Melinda Barbara |
8. d |
Felkészítõ: Herczeghné Balázsi Gyöngyi |
4. |
Major-Pucsok Janka |
8. d |
Felkészítõ: Herczeghné Balázsi Gyöngyi |
5. |
Sziklai Réka |
8. b |
Felkészítõ: Hálóné Pozsár Erika |
6. |
Fekete Nóra |
8. b |
Felkészítõ: Hálóné Pozsár Erika |
7. |
Hefner Balázs |
8. a |
Felkészítõ: Hálóné Pozsár Erika |
8. |
Koszorús Edit |
8. d |
Felkészítõ: Herczeghné Balázsi Gyöngyi |