Hírek - A Mobilitás Héten 2. helyen végzett csapatunkA Mobilitás Héten 2. helyen végzett csapatunk

vissza...

2018.09.26, 08:09

Negyedik alkalommal kaptunk meghívót a Mobilitási hét rendezvény sorozatára, amelynek célja a fenntartható, és élhető, környezettudatos közlekedés. Ennek apropóján a Berettyó partra voltunk hivatalosak, ahol váltófutás, ügyességi kerékpáros versenyek, lufipukkasztás, hulladékszedés, kirakó játék várt csapatunkra. Derekasan küzdöttünk, ami a második helyre volt elegendő. Jutalmunk ajándékcsomag, és több szelet finom pizza volt.

Köszönjük a meghívást a szervezőknek, a Berettyóújfalu Város Önkormányzata és a Bihari Természetbarát Egyesületnek, jövőre megint megyünk!

A csapat tagjai: Erdős Milán 8.a, Pellei Soma 8.a, Gut Gábor 7.a, Kathi Kristóf 7.b, Szűcs Dániel 7.a