Hírek - A Derecskei Gyümölcsösben jártunkA Derecskei Gyümölcsösben jártunk

vissza...

2019.10.04, 09:46

A Környezet-és Egészségvédelmi Hetek programsorozatunk keretében iskolánk 3.a osztályos tanulói a Derecskei Gyümölcsösben jártak, ahol élménypedagógiai programon vehettek részt.

A Derecskei Élménypedagógia program úgy került összeállításra, hogy a gyerekek eredeti környezetükben ismerjék meg közelebbről a gyümölcsöket, lássák, milyen alapvető munkálatok zajlanak a kertben, felfedezzék, mit jelent a növényekkel és állatokkal való összhang, megértsék a kerti munka és a természet kapcsolatát, érezzék, hogy a jövőt szem előtt kell tartania kicsinek és nagynak egyaránt.

Köszönjük a Berettyóújfalui Tankerületnek, hogy biztosította az utazást, a Derecskei Gyümölcsösnek, hogy új élményekkel, tudással gazdagodhattak diákjaink. Köszönjük Tóth Erzsébet osztályfőnöknek, hogy odaadó és lelkiismeretes munkájával hozzájárult a kirándulás megvalósulásához.