Hírek - A Derecskei Gyümölcsösben járt a 2.a osztályA Derecskei Gyümölcsösben járt a 2.a osztály

vissza...

2019.10.15, 09:28

A Környezet-és Egészségvédelmi Hetek programsorozatunk keretében iskolánk 2.a osztályos tanulói is ellátogattak a Derecskei Gyümölcsösbe, ahol élménypedagógiai programon vehettek részt.

A Derecskei Élménypedagógia program úgy került összeállításra, hogy a gyerekek eredeti környezetükben ismerjék meg közelebbről a gyümölcsöket, lássák, milyen alapvető munkálatok zajlanak a kertben, felfedezzék, mit jelent a növényekkel és állatokkal való összhang, megértsék a kerti munka és a természet kapcsolatát, érezzék, hogy a jövőt szem előtt kell tartania kicsinek és nagynak egyaránt.

Köszönjük a Berettyóújfalui Tankerületnek, hogy biztosította az utazást, a Derecskei Gyümölcsösnek, hogy új élményekkel, tudással gazdagodhattak diákjaink. Köszönjük Pappné Erdei Anita osztályfőnöknek és Brandtnerné Varró Andrea pedagógusunknak, hogy odaadó és lelkiismeretes munkájukkal hozzájárultak a kirándulás megvalósulásához.