A Sinka István Városi Könyvtár nyáron is várja az olvasókat

2018.06.12, 18:51

A Kálvin téri épület felújítási munkálatai később kezdődnek, ezért a könyvtár nyáron a szokott nyitvatartási rend szerint várja a felnőtt- és gyermekolvasókat. Mivel nyáron is nyitva lesz a könyvtár, és a városban, valamint a Berettyó-hídon útépítési munkálatok folynak, az olvasótábor helyszíne  a Kálvin tér 1. sz. alatt, a gyermekkönyvtárban lesz.

Képes Hanna nemzetközi környezetismereti vetélkedőn a dobogó első fokán

2018.06.12, 11:01

Képes Hanna 3.b osztályos tanulónk a Világtájoló Nemzetközi Környezetismereti Vetélkedőjén 3. osztályosok kategóriájában I. helyezést ért el. Sok szeretettel gratulálunk! Felkészítő pedagógus: Jeneiné Árva Erzsébet

A Bozsik-programban résztvevő tanulóink díjazása

2018.06.12, 09:05

A Magyar Labdarúgó Szövetség által rendezett OTP Bank Bozsik Intézményi Program körzeti alaptornákon és grassroots fesztiválokon való részvételért több tanulónk is emléklapot kapott, valamint Kapás Bence 4.b és Hoszpodár Péter 2.b osztályos diákjaink a programban nyújtott kiemelkedő eredményeikért kiemelt díjazásban részesültek. Mindenkinek szeretettel gratulálunk!

Emléklapot kaptak:

Stettner Martin 1.a

Puskár Zsombor 1.b

Daróczi Zoltán 2.a

Balogh Tamás 2.b

Góz Dániel 2.b

Herczeg Bálint 2.b

Nagy Bence 2.b

Balázsi Boldizsár 3.a

Bácsa Sándor 4.a

Szilágyi Márton 4.b

Erdei Máté 5.b

Varga Réka Csenge országos irodalom versenyen 9. helyezett

2018.06.08, 07:43

A HEBE Kft. 2017/2018-as tanévben meghirdetett ötfordulós Szivárványhíd országos irodalom levelező versenyén 7. és 8. osztályos szinten Varga Réka Csenge 7.b osztályos tanulónk 9. helyezést ért el. Kiváló teljesítményéhez gratulálunk!

Megyei díjátadó

2018.06.07, 06:04

Az Oktatási Hivatal Debreceni Pedagógiai Oktatási Központja az Oktatási Hivatal által a 2017/2018. tanévben szervezett tanulmányi versenyek Hajdú-Bihar megyei fordulóin helyezést elért tanulók díjainak, valamint a felkészítő pedagógusok elismerő okleveleinek átadására került sor 2018. június 6-án Debrecenben, a Kós Károly Művészeti Szakgimnázium és Kollégiumban.

Díjazott tanulóink:

Incze Nóra – Helyesíró verseny megyei I. hely, Felkészítő pedagógus: Kiss Tamás

Sacchetto Vittoria – Helyesíró verseny megyei I. hely, Felkészítő pedagógus: Bukusné Tóth Lívia

Sárosi Bálint – Kaán Károly Környezet-és Természetismereti verseny megyei II. hely, Felkészítő pedagógus: Mezei Szilvia

Ivascu Marius Sámuel:

• Angol verseny megyei II. hely (országos I. hely), Felkészítő pedagógus: Kulcsár Istvánné, Jászter Ferencné
  • Herman Ottó biológia verseny megyei I. hely, Felkészítő pedagógus: Kurtán Mónika

A Zeneiskola év végi hangversenye

2018.06.06, 10:42

A Zeneiskola tantestülete szeretettel várja Önt és Kedves családját 2018. június 11-én 18 órakor a Járási Hivatal Fráter László termébe Év végi Hangversenyre.

NETFIT Vlog

2018.06.06, 10:20

2018. június 1-ig mintegy 600 ezer tanulónál több mint 7 millió mérési eredmény rögzítésére került sor.

Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és AMI büszkeségei 2018

2018.06.06, 08:00

Iskolánk a tavalyi esztendőben hagyományteremtő szándékkal ünnepséget szervezett azoknak a diákoknak, akik a Pedagógiai Programban leírtak szerint kiemelkedő versenyeredményt értek el tanulmányi, sport- vagy művészeti versenyen. 2018. június 5-én ismét ünnepélyes keretek között kerültek átadásra az oklevelek és ajándékok. Nagyon büszkék vagyunk arra, hogy 145 tanulónkat jutalmazhattuk meg.

Gut Gábor országos versenyeken ismét a dobogón

2018.06.05, 08:40

Gut Gábor 6.a osztályos tanulónk az Országos triatlon ranglista versenyen a 2. helyen végzett, a Triatlon mix váltó országos bajnokságon pedig csapatban megszerezte a 3. helyet. Gratulálunk!

IKT kérdőív

2018.06.04, 08:08

Kedves Tanuló!

Az Információs és Kommunikációs Technológia (IKT) használatával kapcsolatos feltáró munkához szeretnénk kérni a segítségedet. A mindennapi élet számos területén egyre elterjedtebb a digitális technológia (pl.: számítógép, internet stb.), ezen belül is a mobil technológia (pl.: laptop, tablet, okostelefon, Wifi, mobil internet stb.) használata. Bizonyára így van ez a Te életedben is. Mi most arra vagyunk kíváncsiak, hogy Te és osztálytársaid az iskolában és az otthoni tanulás során mire és hogyan használjátok ezeket az eszközöket. Ezért kérjük, hogy figyelmes elolvasás után válaszolj az alábbi kérdésekre a megadott kitöltési információ segítségével.

A kérdőív kitöltése névtelen. Válaszaidat bizalmasan kezeljük, kódolva, beazonosíthatatlanul rögzítjük.

Segítségedet köszönjük!

Oktatási Hivatal