Szép eredményt értek el 2. osztályosaink a Zsákai Komplex Tanulmányi Versenyen

2018.05.14, 13:21

A Zsákán megrendezett 2. osztályosok komplex tanulmányi versenyén a 2. b osztály csapata 2. helyezést ért el. A csapat tagjai: Nagy Zsófia, Veres Ádám, László Noémi.

A gyerekek tudását egyénileg is értékelték. Nagy Zsófia környezetismeret tantárgyból III., Veres Ádám matematika tantárgyból IV., László Noémi magyar nyelv-és irodalom tantárgyból V. helyezést ért el.

Három tanulónk egyénileg indult: Szilágyi Botond környezetismeret tantárgyból VI., Hadobás Anna Luca magyar nyelv és irodalom tantárgyból XII., Csarkó Csenge környezetismeret tantárgyból XV. helyezést ért el.

Felkészítő pedagógusok: Tóth Erzsébet, Pappné Erdei Anita

Briczky Balázs 2.a magyar nyelv-és irodalomból 5., Técsi Ádám 2.a környezetismeretből 11. helyezést ért el.

Felkészítő pedagógusok: Kissné Varga Katalin, Nagyné Tóth Julianna

Szeretettel gratulálunk a gyerekeknek a kitartó, szorgalmas munka szép eredményéhez!

Ungai Amanda a felnőttek között is a dobogón!

2018.05.14, 13:13

A Magyar Professzionális Erőemelő Liga Kupán RAW fekvenyomás kategóriában, női ifjúsági korcsoportban Ungai Amanda 8.b osztályos tanulónk 1. helyen végzett, ezzel ifjúsági világbajnok lett. Női Open felnőtt korcsoportban pedig a 3. helyet szerezte meg. Szeretettel gratulálunk!

Aquatlon OB – Gut Gábor szép eredményei

2018.05.14, 13:07

Az Aquatlon Országos Bajnokságon Gut Gábor 6.a egyéniben az 5., míg csapatban a 2. helyet szerezte meg. Gratulálunk!

Nagyrábé Kupa – Rapid sakkverseny eredmények

2018.05.14, 13:03

A Nagyrábén megrendezésre került rapid sakkversenyen Domokos Zalán 2.a osztályos diákunk 5. helyen végzett, Gáti Panna 7.a osztályos tanulónk pedig a 9. helyet szerezte meg, ezzel Ő lett a legjobb női versenyző a C kategóriában, ezért kupát is átvehetett. Gratulálunk!

VI. Sárréti Területi Verseny – A Varga lányok ismét remekeltek

2018.05.13, 17:20

VI. Sárréti Kupán birkózásból Varga Lili 4.a aranyérmet szerzett. Varga Réka 7.b 3 napi kemény túrázás után egy "picit" fáradtan is vállalta a versenyt és ezüstérmet szerzett. A Báránd KSE csapata pedig első helyen végzett! Köszönjük szépen az edző bácsik munkáját! A versenyen 14 csapat 120 versenyzője vett részt.

Aranyhangszál verseny eredmények

2018.05.11, 08:30

Nádudvaron megrendezésre került Aranyhangszál Tehetségkutató és Minősítő Versenyen, népdal kategóriában a Csicsergők (Sass Petra 3.a, Balogh Zsuzsa 3.a, Balogh Anna 3.a) arany minősítés szereztek. Felkészítő pedagógus: Turzó Renáta

Népdal kategóriában, egyéni arany minősítést kaptak: Balog Alíz 4.b, Balogh Zsuzsa 3.a, Patai Dóra 6.b Felkészítő pedagógus: Józsáné Bíró Mária

Gratulálunk a szép eredményekhez!

Országos duatlon sikerek

2018.05.07, 10:38

Dobi Lili 7.b az Országos Duatlon Bajnokságon egyéniben és csapatban is az 1. helyen végzett, valamint a Duatlon mix váltó országos bajnokságon is 1. helyezést ért el.

Gut Gábor 6.a az Országos Duatlon Bajnokságon egyéniben 3. csapatban 1. helyet szerezte meg, a Duatlon mix váltó országos bajnokságon pedig 2. helyezést ért el.

A szép eredményekhez gratulálunk!

Ősi élet a pusztán

2018.05.04, 05:51

Ősi élet a pusztán, őshonos állataink címmel előadást, interaktív foglalkozást tartott Dr. Magyar Gábor, a „Hencidától Boncidáig” pályázat keretén belül.

Kimagasló eredményt értek el 3. osztályosaink a Zsákai Komplex Tanulmányi Versenyen

2018.05.02, 10:54

A 3.b osztály csapata (Puj Krisztián, Machán Míra, Képes Hanna) a 2. helyezést szerezték meg, míg környezetismeretből Képes Hanna egyéni 1. helyezett lett.

Felkészítő pedagógus: Jeneiné Árva Erzsébet, Brandtnerné Varró Andrea

Sok szeretettel gratulálunk!

Több diákunk is bejutott a Tudásbajnokság országos döntőjébe

2018.05.02, 08:59

A tudásbajnokság megyei fordulóján a következő szép eredmények születtek.

Briczky Balázs 2.a matematikából 1. hely, Felkészítő pedagógus: Nagyné Tóth Julianna

Képes Hanna 3.b környezetismeretből 1. hely, Felkészítő pedagógus: Jeneiné Árva Erzsébet

Briczky Gábor 4.b irodalom-és szövegértésből 1. hely, Felkészítő pedagógus: Magyar Emese

Nagy Zsombor László 1.a környezetismeretből 2. hely, matematikából 7. hely, Felkészítő pedagógus: Nagyné Józsa Zita