VI. Sárréti Területi Verseny – A Varga lányok ismét remekeltek

2018.05.13, 17:20

VI. Sárréti Kupán birkózásból Varga Lili 4.a aranyérmet szerzett. Varga Réka 7.b 3 napi kemény túrázás után egy "picit" fáradtan is vállalta a versenyt és ezüstérmet szerzett. A Báránd KSE csapata pedig első helyen végzett! Köszönjük szépen az edző bácsik munkáját! A versenyen 14 csapat 120 versenyzője vett részt.

Aranyhangszál verseny eredmények

2018.05.11, 08:30

Nádudvaron megrendezésre került Aranyhangszál Tehetségkutató és Minősítő Versenyen, népdal kategóriában a Csicsergők (Sass Petra 3.a, Balogh Zsuzsa 3.a, Balogh Anna 3.a) arany minősítés szereztek. Felkészítő pedagógus: Turzó Renáta

Népdal kategóriában, egyéni arany minősítést kaptak: Balog Alíz 4.b, Balogh Zsuzsa 3.a, Patai Dóra 6.b Felkészítő pedagógus: Józsáné Bíró Mária

Gratulálunk a szép eredményekhez!

Országos duatlon sikerek

2018.05.07, 10:38

Dobi Lili 7.b az Országos Duatlon Bajnokságon egyéniben és csapatban is az 1. helyen végzett, valamint a Duatlon mix váltó országos bajnokságon is 1. helyezést ért el.

Gut Gábor 6.a az Országos Duatlon Bajnokságon egyéniben 3. csapatban 1. helyet szerezte meg, a Duatlon mix váltó országos bajnokságon pedig 2. helyezést ért el.

A szép eredményekhez gratulálunk!

Ősi élet a pusztán

2018.05.04, 05:51

Ősi élet a pusztán, őshonos állataink címmel előadást, interaktív foglalkozást tartott Dr. Magyar Gábor, a „Hencidától Boncidáig” pályázat keretén belül.

Kimagasló eredményt értek el 3. osztályosaink a Zsákai Komplex Tanulmányi Versenyen

2018.05.02, 10:54

A 3.b osztály csapata (Puj Krisztián, Machán Míra, Képes Hanna) a 2. helyezést szerezték meg, míg környezetismeretből Képes Hanna egyéni 1. helyezett lett.

Felkészítő pedagógus: Jeneiné Árva Erzsébet, Brandtnerné Varró Andrea

Sok szeretettel gratulálunk!

Több diákunk is bejutott a Tudásbajnokság országos döntőjébe

2018.05.02, 08:59

A tudásbajnokság megyei fordulóján a következő szép eredmények születtek.

Briczky Balázs 2.a matematikából 1. hely, Felkészítő pedagógus: Nagyné Tóth Julianna

Képes Hanna 3.b környezetismeretből 1. hely, Felkészítő pedagógus: Jeneiné Árva Erzsébet

Briczky Gábor 4.b irodalom-és szövegértésből 1. hely, Felkészítő pedagógus: Magyar Emese

Nagy Zsombor László 1.a környezetismeretből 2. hely, matematikából 7. hely, Felkészítő pedagógus: Nagyné Józsa Zita

Almeida Costa Filipe Marcelo 5.a angolból 1. hely

Gulyás Emma 2.a irodalom-és szövegértésből 2. hely, Felkészítő pedagógus: Kissné Varga Katalin

Gáti Panna 7.a biológiából 3. hely, Felkészítő pedagógus: Mezei Szilvia

Machán Míra 3.b irodalom-és szövegismeretből 4. hely, Felkészítő pedagógus: Brandtnerné Varró Andrea

Varga Norbert 4.b irodalom-és szövegértésből 4. hely, Felkészítő pedagógus: Magyar Emese

Ivascu Júlia Gréta 7.b történelemből 5. hely, Felkészítő pedagógus: Bukusné Tóth Lívia

Gál Bella 4.b matematikából 6. hely, Felkészítő pedagógus: Kovács Zoltánné

Balázs Tamara 7.b biológiából 8. hely, Felkészítő pedagógus: Mezei Szilvia

Mindenkinek szeretettel gratulálunk!

József Attila Általános Iskola Bál - Tantestületi tánc 2018. 04. 14.

2018.05.02, 05:46

"A jó iskola egyik alappillére a mindenkori jó közösség összetartó ereje."

Mesés előadás a Szeredás Együttessel

2018.04.27, 12:17

2018. április 27-én alsós diákjaink töltötték meg iskolánk multifunkciós termét egy órára, ugyanis ellátogatott hozzánk a Szeredás Együttes és egy zenés meseelőadással lepték meg a gyerekeket, akik nagy érdeklődéssel és örömmel kapcsolódtak be a mese érdekes és vidám történetébe.

Megyei atlétika I-II. korcsoport eredmények

2018.04.27, 10:44

Az 2018. április 26-án megrendezett Megyei Atlétika versenyen az I. korcsoportos lányok csapata a 3 helyen végzett.

Csapattagok: Nagy Boglárka 2.a, Nagy Csenge 2.a, Varga Lia 2.a, Kisikán Regina 2.a, Kövesi Kata (Széchenyi István Tagiskola), Vadász Larissza 2.b

A II. korcsoportos lányok csapata a 2. helyet szerezte meg.

Csapattagok: Kártik Emma 4.a, Nagy Eszter 4.a, Korcsmáros Boglárka 4.b, Nagy Dóra 4.b, Mikó Regina (Széchenyi István Tagiskola), Tusz Zsuzsa (Széchenyi István Tagiskola)

Nagy Eszter egyéniben 4. helyezett

I. korcsoportos fiúk 4. hely, a csapat tagjai: Daróczi Zoltán 2.a, Gulyás Szabolcs 2.a, Nagy Bence 2.b, Nyujtó László 2.b, Karácsony Zsolt (Széchenyi István Tagiskola), Török Dávid (Széchenyi István Tagiskola)

Daróczi Zoltán egyéniben 6. helyezett

II. korcsoportos fiúk 5. hely, a csapat tagjai: Szász Kristóf Bendegúz 4.b, Hajzer Török Alex (Széchenyi Tagiskola), Tóth Zsombor 4.b, Szatmári Mihály (Széchenyi Tagiskola), Kapás Bence 4.b, Mózsik Bence 4.b

Szűcs László bekerült az Alapműveleti Matematikaverseny Országos döntőjébe

2018.04.26, 11:36

2018. április 25-én került sor az Alapműveleti Matematikaverseny megyei helyezéseinek kihirdetésére.

4 diákunk ért el eredményt:

Szűcs László 4.b osztály 4. hely Felkészítő pedagógus: Kovács Zoltánné

Gál Bella 4.b osztály 6. hely Felkészítő pedagógus: Kovács Zoltánné

Mezei Noémi 5.a osztály 5. hely Felkészítő pedagógus: Hajzer Imréné

Frank Viktor 8.a osztály 2. hely Felkészítő pedagógus: Hajzer Imréné

Szűcs László olyan magas pontot ért el, hogy ezzel bekerült az Alapműveleti Matematikaverseny Országos döntőjébe, melyet 2018. május 12-én rendeznek a Mikszáth Kálmán Utcai Általános Iskolában, Marcaliban.