A Megyei Elsősegélynyújtó Versenyen tanulóink a 2. helyen végeztek

2018.05.31, 10:55

1916.5 pontot értek el a 2000-ből 6.a osztályos diákjaink a 2018. május 30-án megrendezett Megyei Elsősegélynyújtó Versenyen, így a 2. helyen végeztek.

A csapat tagjait: Erdei Kristóf, Erdei Szabolcs, Bocska Róbert, Csapó Gergő, Korcsmáros Bence, Balogh Nándor

Ismét nagy szeretettel köszönjük Dr. Korcsmárosné Melher Erzsébet szülőnek a rendkívül alapos felkészítő munkáját!

Nyári táborok

2018.05.31, 07:19

Tisztelt Szülők! A nyári szünidőben az alábbi táborokra lehet jelentkezni.

Incze Nóra a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny Kárpát-medencei döntőjén

2018.05.31, 06:23

2018. május 26-án került megrendezésre a Simonyi Zsigmond Kárpát-medencei helyesírási verseny Kárpát-medencei döntője, melyen Incze Nóra a 35 versenyző közül a 14. helyet szerezte meg. 100 pontból 93 pontot kapott, az első helyezett 97,5 pontra teljesített. Felkészítő pedagógus Kiss Tamás. Gratulálunk a szép eredményhez!

Régiós és országos úszóversenyen kiemelkedő eredmények születtek

2018.05.31, 05:59

Iskolánk tanulói két rangos úszóversenyen is részt vettek és szép eredményeket szereztek, amihez szeretettel gratulálunk!

Észak-Alföldi Régió Úszóbajnokság Hajdúszoboszló:

Pap Richárd 5.b bronzérem

Kóti Tamás 6.a aranyérem

Nagy Ádám 6.a két aranyérem

Gulyás Krisztián 6.b arany és ezüstérem

Bohács Alexandra 6.b arany és ezüstérem

Gáti Panna 7.a aranyérem

VI. MVSI Kupa Miskolc:

Rácz Kinga 1.a aranyérem, 9. hely

Megyeri Zita 2.a 9., 10. hely

Nagy Csenge 2.a 5., 6. hely

Mohácsi Gergő 3.a ezüstérem

Pap Richárd 5.b 6. hely

Kóti Tamás 6.a 6., 9. hely

Gulyás Krisztián 6.b aranyérem, 6. hely

Bohács Alexandra 6.b 2 aranyérem, 4., 8., 9. hely

Gáti Panna 7.a bronzérem, 5., 8. hely

Ingyenes Bodorka népmesetábor

2018.05.30, 10:31

Napközis tábor kerül megrendezésre 7-12 éves gyerekek számra 2018. július 30-augusztus 3. között a Bodorka Népmesepontban (Berettyóújfalu, Kossuth u. 36., Fényes Ház). Jelentkezési határidő 2018. június 15.

Világbajnoki ezüstérmesek lettek a piruettes lányok Horvátországban!

2018.05.28, 12:46

2018. május 23. és 27. között rendezték meg az IDF tánc világbajnokságát a horvátországi Pulán, ahol a Piruett is képviseltette magát, több mint 10 koreográfiával.

Iskolánk két tanulója is részt vett a versenyen, Lakatos Tamara 7.a és Papp Panna 5.b osztályos tanuló, akik "Légycsapó" koreográfiával kiscsoportban és a "Szent korona gyémántjai” koreográfiával formációban második - második helyet szerezték meg. Ezzel többszörös világbajnoki ezüstérmesek lettek.

A verseny óriási élmény és kihívás volt, hiszen a világ legjobbjaival mérhették össze magukat. És nem csak a verseny volt felejthetetlen élmény, hanem az összes ott töltött nap is: fürdés a tengerben, városnézés Pulán és Medulinon, a sok-sok séta, nevetés, játék. Életre szóló élményekkel gazdagodtak a lányok! Szívből gratulálunk nekik!

III. József Attila Tanulmányi Versenyen elért eredményeink

2018.05.28, 10:59

Immár harmadik alkalommal került megrendezésre a Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában az 1-2.osztályos tanulók komplex tanulmányi versenye magyar nyelv és irodalom, matematika és környezetismeret tantárgyakból, amelyen – versenyen kívül – iskolánk diákjai is megmérettették magukat.

Az alábbi eredmények születtek:

1.a osztály:

Nagy Zsombor matematikából 3. hely

Jenei Zsófia környezetismeretből 3. hely

Felkészítő pedagógus: Nagyné Józsa Zita

1.b osztály:

Patyán Dóra magyar nyelv-és irodalomból 2. hely Felkészítő pedagógus: Váradiné Béres Beatrix

Sárvári Milán matematikából 2. hely Felkészítő pedagógus: Szabó Ágnes

Csapatban 2. hely: Nagy Emese, Patyán Dóra, Sárvári Milán

Felkészítő pedagógusok: Váradiné Béres Beatrix és Szabó Ágnes

2.b osztály:

Csapatban 1. hely: László Noémi, Nagy Zsófia, Veres Ádám

Felkészítő pedagógusok: Tóth Erzsébet és Pappné Erdei Anita

III. József Attila Tanulmányi Verseny

2018.05.28, 10:38

Immár harmadik alkalommal került megrendezésre a Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskolában az 1-2.osztályos tanulók komplex tanulmányi versenye magyar nyelv és irodalom, matematika és környezetismeret tantárgyakból.

Több település általános iskolája mérhette össze tantárgyi tudását:

• Földesi Karácsony Sándor Általános Iskola és AMI,
  • Derecskei Bocskai István Általános Iskola és AMI Tépei Tagiskolája,
  • Tetétlen Sári Gusztáv Általános Iskola és AMI Ziczhy Géza Tagiskolája,
  • Diószegi Kis István Református Általános Iskola,
  • II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola Hunyadi Mátyás Tagiskolája,
  • József Attila Általános Iskola Széchenyi István Tagiskolája,
  • Hajdúszoboszló Gönczy Pál Sport és Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola
  • Csökmői Bocskai István Általános Iskola és AMI
  • Berettyóújfalui József Attila Általános Iskola

A hagyományoknak megfelelőn az 1. osztályosok egyénileg és csapatban, míg a 2. osztályosok pedig csapatban dolgoztak. A versenyről készült fényképek az iskola honlapján: jozsefattilaiskola.hu megtekinthetők.

A díjazott tanulók Oklevél jutalmazás mellett tárgyi jutalomban is részesültek.

Bízunk benne, hogy a következő tanévben is szívesen jönnek intézményünkbe versenyezni!

Nagy Zsófi Piruettes sikere

2018.05.28, 09:17

Nagy Zsófia 2.b osztályos diákunk a Piruett mini csoporttal arany minősítést ért el a Nádudvaron megrendezett „Rubin Cipők” minősítő versenyen, amelyhez szeretettel gratulálunk.

Két csapatunk is szépen szerepelt a Mesevarázs versenyen

2018.05.28, 08:33

A Derecskén megrendezett Mesevarázs versenyen két 3. a osztályos csapatunk is a 4. helyen végzett, így emléklapban részesültek.

Az első csapat tagjai:

Balogh Zsuzsa, Lakatos Léna, Sass Petra