Hírek - 200.000 forintot nyert iskolánk 5. a osztálya200.000 forintot nyert iskolánk 5. a osztálya

vissza...

2018.01.17, 14:15

Iskolánk 5. a osztálya bekapcsolódott a Tchibo cég által meghirdetett ,,Tchibo - Töltsd fel az  osztályperselyt 200 000 Ft-tal” elnevezésû nyereményjátékba.

A feltétel az volt, hogy Tchibo Family kávét kellett venni. A vásárlást igazoló blokk adatainak és fotójának feltöltését követõen szavaztunk az osztályra. A nyereményt az a 25 osztály kaphatta meg, amelyik a legtöbb terméket vette meg (Ezek egyenként egy pontot értek.) A játék 2017. szeptember 15-tõl két hónapon át tartott. Október közepéig a mezõny elején álltunk, majd fokozatosan egyre hátrébb kerültünk a versengésben. Az utolsó két nap óriási izgalomban telt, de 15-én, éjfél után pár perccel kiderült, hogy NYERTÜNK. Néhányan kissé karikás szemmel éljeneztük meg magunkat, a szülõket és mindazokat, akik segítettek, hogy 563 ponttal a 24. helyen végezhessünk. Köszönettel tartozunk mindenkinek, aki segített abban, hogy megtapasztalhassuk, milyen felemelõ érzés együtt egy célért küzdeni. Az elnyert összeget osztálykirándulásra fordítjuk.

Bukusné Tóth Lívia

osztályfõnök